LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fratilor, unde fac si eu ITP-ul la 2 ani mai ieftin? cat o costa la General Autocom?

    Comment


    • salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
      sigpic

      Comment


      • sa inteleg ca pe la buzau nu se mai organizeaza nici o intalnire nu?

        Comment


        • nimic?sa inteleg ca inca nu reusiti sa va intalniti?!strangeti-va si 2-3 insi daca aveti placerea asta si va garantez ca in timp o sa va strangeti mai multi,trebuie doar sa vreti!mult succes!

          Comment


          • greu tare ne mai urnim
            Instalare computer bord, Xenoane, LED-uri bord, activari diverse functii UCH, montaj alarme, reparatii pompe directie asistata...BUZAU

            Comment


            • cautati alt organizator
              gabisuditubuzau - Ultima data Online 8th June 2010 00:42
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • Originally posted by r3b3l View Post
                stie cineva unde pot gasi in buzau iluminare vitezometru si turometru rosu/albastru la fel ca la vw si computerul de bord p albastru ?
                ai rezolvat ceva cu tabloul de bord ? daca nu , te pot ajuta eu
                Instalare computer bord, Xenoane, LED-uri bord, activari diverse functii UCH, montaj alarme, reparatii pompe directie asistata...BUZAU

                Comment


                • propun sa inchidem taraba daca nu va regrupati .
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Salutari baietilor din Buzau.Sunt nou pe acest forum.Numele meu este Gabi Detin o masina Opel si particip in mod frecvent la intalnirile de pe club Opel organizate la Buzau , dar tinand cont ca tatal meu este proprietar de Dacia Logan , mi-ar face o mare placere sa particip si la intalnirile acestui club.Am obs ca la Buzau nu sunt multi doritori sa participe la astfel de intalniri, intotdeauna inceputul e mai greu dar daca ne implicam un pic mai mult sunt sigur ca intr-o perioada scurta de timp vom atrage tot mai multi pasionati de aceasta marca.Putem atrage multi pasionati de Logan , punand fluturasi cu detalii despre intalnire la stergatoarele masinilor, mai vb cu un prieten , si incet , incet atragem baieti la intalnirile noastre.Ce ziceti daca ne-am intalni pe 9 ianuarie 2011 , orele 11:00, locatia :parcarea de la Patinuar(avem destul loc in parcare -pt a fi doar noi cu masinile), avem si barul de la patinuar pt suete si discutii despre masinile noastre)
                    Last edited by gabiopel; 14 December 2010, 23:29.

                    Comment


                    • 9 ian 2011 , poate ajung si eu la o astfel de intalnire , daca nu se pierede in timp pana atunci

                      Comment


                      • Nimic , nimeni pe aici .Hai ca mai e timp pt confirmare-haideti ca vreau sa ne cunoastem si sa cunosc de la voi secretele Loganului.

                        Comment


                        • incerc sa ajung si eu,nu promit inca da incerc sa ajung 9 ian ora 11 patinuar

                          Comment


                          • sustin si eu ideea lui gabiopel. ne vedem acolo pe data de 9
                            Stock is boring...
                            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                            Comment


                            • 9 ianuarie 2011 , ora 11:00, in parcarea de la Patinoar. Va bagati?
                              Stock is boring...
                              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                              Comment


                              • Asa mihai.85, asa! Cu tupeu si hotarare! STABILITI sa va intalniti! Nu incepeti cu "incerc, dar nu promit", "vin numai daca ..." si chestii de-astea.
                                Fixati ziua/ora/locul, deschideti o lista si ... gata! Deja sunteti vreo 4-5 insi ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google