LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca buzoienii mei nu vor sa vina la intalnire, vin la galati. ma primesti?
    Stock is boring...
    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

    Comment


    • Originally posted by gabiopel View Post
      9 ianuarie 2011 , orele 11:00, locatia :parcarea de la Patinuar(avem destul loc in parcare -pt a fi doar noi cu masinile), avem si barul de la patinuar pt suete si discutii despre masinile noastre)
      Pina atunci va doresc distractie placuta de Revelion si sa dea Dumnezeu , anul 2011 sa fie unul plin cu multe realizari si impliniri.LA MULTI ANI!

      Comment


      • Logan Club Pucioasa va ureaza un calduros La multi ani !

        Comment


        • Multumim tuturor pentru urari !
          Anul asta ar fi cazul sa ne mobilizam....vin si eu!
          Last edited by mixstudio; 6 January 2011, 13:23.

          Comment


          • Vin si eu!

            Comment


            • Sunt sigur ca pina la data intalnirii de duminica mai confirma un pasionat de Logan -asa ca hai baieti , lista este deschisa, parcarea este mare , locuri avem destule sa ne afisam masinile , sa le pozam mandre si frumoase.

              Comment


              • Originally posted by mihai.85 View Post
                9 ianuarie 2011 , ora 11:00, in parcarea de la Patinoar. Va bagati?
                vin si eu!
                Instalare computer bord, Xenoane, LED-uri bord, activari diverse functii UCH, montaj alarme, reparatii pompe directie asistata...BUZAU

                Comment


                • Mai era un topic legat de intalniri deschispe sectiunea Buzau...l-am alipit aici...vad ca sunteti cativa pentru duminica...succes si sa veniti cu poze.
                  sigpic

                  Comment


                  • vin si eu!

                    am auzit ca se organizeaza si o boicotare a unei benzinarii , petromV din cate am inteles .. stiti ceva?

                    Comment


                    • multumim valeriu ciprian pentru unirea topicurilor
                      Stock is boring...
                      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                      Comment


                      • Hai buzoienii! Prima data e mai greu, ca orice inceput! Uitati-va si la celelalte cluburi, cititi ce greu a fost la inceput. Si la Calarasi am inceput cu 3-4 insi!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • atasez cateva poze de la intalnirea de astazi. vremea nu prea a tinut cu noi, dar le multumim tuturor celor prezenti si in special lui gabiopel, pt ca el a propus sa organizam intalnirea!
                          Attached Files
                          Stock is boring...
                          My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                          Comment


                          • O intalnire frumoasa astazi la Buzau in care am fost 5 membri iubitori de Logan. Pacat ca nu am facut poza de grup inca de la inceput , in asa fel sa apara si colegul cu loganul rosu(si imi cer scuze ca nu i-am retinut numele), care a plecat un pic mai devreme.A fost o intalnire interesanta - discutii cu bune si rele despre masinile noastre.La mine a fost prima intalnire , dar cu siguranta nu va fi ultima si sa speram ca la Buzau vom aduna cati mai multi pasionati de Logan.Pina la urmatoarea intalnire va doresc sa aveti drumuri bune si sa va mearga masinile .Toate bune.Felicitari club logan Buzau!

                            Comment


                            • Chiar daca vremea nu a fost una prea stralucita, a fost foarte frumos! Sper ca in timp sa fim din ce in ce mai multi.. si sa ne intalnim macar o data pe luna

                              Comment


                              • Imi cer scuze..am uitat sa fac poza de grup.. data viitoare o sa fac doua ca sa recuperez.
                                Multumim tuturor pentru participare si .....la mai mare!
                                Last edited by mixstudio; 9 January 2011, 22:37.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google