LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mihai.85 View Post
    multumim valeriu ciprian pentru unirea topicurilor
    Cu placere...si va sustin.
    Din ce vad in poze ati inceput cu un mare drept...tineti-o tot asa si e ok.Si mai mult ca sigur ne vom vedea cand se va mai incalzi pe afara...ca aveti niste locuri faine pe la voi prin Buzau care trebuie vizitate.
    Felicitari.
    sigpic

    Comment


    • Si eu sustin LC Buzau Vin atat de des pe acolo...mi-ar face placere sa particip la intalnirile voastre cand se poate...

      Valeriu , facem o coloana pana pe la vulcanii noroiosi si sa innoptam in monteoru ?
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Multumim pentru sustinere si ...va asteptam cu drag!

        Comment


        • Originally posted by Thejock3r View Post

          Valeriu , facem o coloana pana pe la vulcanii noroiosi si sa innoptam in monteoru ?
          La vulcani nu e fain ca e noroi da vin cu gumari...da la Monteoru m-as baga la o partida de 48 de ore...hai Buzauuuu...ca venim ...organizati-va si sa vedeti ce frumos va fi
          sigpic

          Comment


          • Avem locuri frumoase la Buzau -barajul de la Siriu , tabara de la Magura , Focul viu, Muzeul Chihlimbarului ...etc -asa ca ar tb sa avem activitati cand va veni caldura.Ma alatur cu mare drag chiar daca nu sunt proprietar de Logan dar fac un schimb cu tatal meu si se rezolva.Timpul le rezolva usor pe toate.Drumuri bune la toti.

            Comment


            • gabi vad ca ai avut dreptate mai greu inceputul,dar vad ca isi revine si buzaul usor usor

              Comment


              • iari am fost pe la voi...am vazut cateva loganele..frumoase si intretinute ;) merita cooptati cand va intalniti, proprietarii lor . V-as da o idee : puneti-va locul de intalnire undeva " la vedere". Asa veti putea fi vazuti si veti putea sa aveti surpriza, placuta, sa vi se alature si altii .
                Sa auzim de bine!

                ps. sper sa nu deranjeze parerea mea.....in caz contrar , nu o luati in seama
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • ba da, e foarte buna ideea ta Thejock3r, cea cu locatia la vedere, dar si cea cu plimbarea la vulcanii noroiosi. si cand mai vii prin bz, poate facem o intalnire "fulger"
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • puneti si voi stikere cu logan club pe parbriz ca sa va stie lumea
                    ala micu cu loganu' gri cu dungile alea' mici portocalii

                    Comment


                    • ai idee pe unde se gasesc stickere cu logan club prin buzau?

                      Comment


                      • 18,19 ianuariel nu se cumpara benzina Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARI! Mergem cu mijloacele de transport in comun,cu bicicltele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dtati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim pt suport
                        LOGAN 1.4 MPI

                        Comment


                        • @ r3b3l ti-am trimis un pm
                          ala micu cu loganu' gri cu dungile alea' mici portocalii

                          Comment


                          • sunt alaturi de voi!
                            Originally posted by daniel92 View Post
                            18,19 ianuariel nu se cumpara benzina Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARI! Mergem cu mijloacele de transport in comun,cu bicicltele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dtati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim pt suport
                            In primul rand scuze ca postez aici, vrea cineva sa mai vina maine,stabilim o ora facem fluturasi si sa-i impartim pe platou ?
                            Last edited by r3b3l; 12 January 2011, 16:48. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Originally posted by r3b3l View Post
                              ai idee pe unde se gasesc stickere cu logan club prin buzau?
                              Si eu sunt interesat de stickere. sunt din Ramnic, dar locuiest in Bucuresti. Prin Bucuresti nu am iesit la intruniri...
                              Cine se ocupa de stickere?

                              Comment


                              • O intalnire in trafic zilele trecute cu , colegul r3b3l.Salutari colegu.

                                Si apropo pe 6 Februarie ce ziceti ne mai adunam la o sueta
                                6 FEBRUARIE -Duminica , orele 11:00 , Locatia -Parcarea de la patinuar
                                Ce ziceti , confirmam aici pe forum!
                                Last edited by gabiopel; 20 January 2011, 00:12.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google