LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut baieti vin si eu cateva zile pe la Buzau si as vrea sa vin pe la intalnirile vostre,eu ajung in Buzau pe 19 august si stau pana pe 27 august 2011.
    Sper sa va gasesc locatia.
    Astept cateva informatii detalii.

    Asta este nr meu de tel.0720-964532

    Comment


    • Originally posted by mady View Post
      Prin Buzau se fac huse la comanda pt. Logan?Mi s-a rupt husa la scaunul din fata si nu as vrea sa cumpar Huse Universale ca nu prea se aseaza bine pe scaune.

      Eu am cumparat de la un magazin huse speciale pentru Logan si vin perfect pe scaune si banchete.au costat 170 sau 180 ron.
      Legat de intalnire,mai vine cineva maine sau o sa fiu doar eu prezent?Hai anuntati-va...

      Comment


      • Care este zona unde va intalniti?

        Comment


        • Am fost azi la patinuar(ca stiam ca acolo se fac intalnirile) la 11 si surpriza eram doar eu si masina)))

          Comment


          • intalnire

            21 August ora 11:00 parcarea de la patinoar. Vine cineva?

            Comment


            • vin si eu. poate o sa ne bucuram si de prezenta colegului din pucioasa
              Stock is boring...
              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

              Comment


              • Gasit luneta sparta in ..parcare..la Dedeman! Seful de magazin nu a vrut sa elibereze o hartie prin care sa se certifice spargerea in parcare si nu pe drumul public (politica firmei)! Deasemenea tot ca politica a firmei nu a vrut sa puna la dispozitie fara solicitare din partea politiei imaginile video surprinse de camerele lor de supraveghere! Politia ...super amabila...nu a eliberat dovada...asta pentru ca nu am depus .."reclamatie"..care sa-i puna pe drumuri! Nu am casco si ....zambitor nu am vrut sa ma lupt cu un sistem in care tot...omul obisnuit are de pierdut timp si nervi! Ca urmare am gasit pe cei de la PIKINGTON - Buzau amabili si de calitate am inlocuit prin razuirea cardului de ultimi banuti ...cu 398 lei luneta. Multumit de rezultat si promptitudine ca si de pretul cu tot cu montaj. Drum intins...tuturor si sper ca am fost de folos...sper sa nu aveti nevoie !!!!
                PS.Dupa declaratia celor de la Dedeman..nimeni nu s-a apropiat de masina si ..luneta s-a spart ...singura!!! E posibil ca in acest loc sa-si faca veacul ..niscavai fantome spargatoare de geamuri de logan!!!..binenteles..invizibile camerelor de supraveghere din parcarea Dedeman!!! Atentie...nu stiu daca este vreun .."tratament"..de a tine la distanta ...acest "fenomen"..paranormal....dar verificati cu ochii vostri ..toate geamurile inainte de a parca...nu de alta ..dar am fost acuzat ca am intrat cu geamul spart in parcare...incercand sa ascund ..spargerea in alt loc!!!!

                Comment


                • Te-ai gandit si la faptul ca e posibil sa fi plesnit singura? Am vazut multe cazuri din gama Renault, deci nu m-ar mira ca asta sa se fi intamplat si la tine.

                  P.S. Buzoieni, weekend-ul asta sunt la Buzau, poate va intereseaza ceva de aici: Nokia C3 si Nokia 5610 XpressMusic
                  Last edited by MyKe; 19 August 2011, 14:01. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • pana la urma vine cineva sau nu?
                    Stock is boring...
                    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                    Comment


                    • salut baieti nu am putut veni pt ca programul il am de la 7-21 ,nu imi rezerva nici un fel de pauza,dupa ora 21,30 pot evada la intalnire cu voi.
                      eu sunt cazat la Liceul de Chimie din Buzau.Si stau pana sambata la pranz.
                      Ma gasiti daca vreti sa vedeti rachetele in satul Spataru la iesire- Costesti.
                      Va astept acolo.

                      Comment


                      • Colegi facem Duminica 28 august o intalnire la patinuar la 11 cum a zis colegu?Sper sa nu patesc ca acum 2 sapt sa fiu singur acolo...Anuntati-va care veniti sa stiu

                        Comment


                        • vin si eu!
                          isi mai anunta cineva prezenta?
                          Stock is boring...
                          My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                          Comment


                          • cred ca vin si eu

                            Comment


                            • ma da multi am fost azi ....doar 3 )

                              Comment


                              • eu ma mir ca am fost si 3...
                                se putea si mai rau
                                Stock is boring...
                                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google