LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by KeanuRev View Post
    AM o rugaminte sau mai bine zis o oferta pentru organizatorul de intalniri.. respectiv pentru fiecare persoana in parte. Organizatorul de intalniri daca doreste sa comande mai multe bucati de Stickere pentru mai multe persoane.. sau daca doreste cineva sa isi comande. Pretul unui Sticker este de 4 lei/Set adica LOGAN + CLUB + www.loganclub.ro - adresa de web poate fi de diferite dimensiuni adica de 15 cm 20 cm si respectiv 25 de cm. Ma gasiti la telefon : 0743028440 Maine o sa trimit coletele asa ca va rog.. sa ma contactati cat de repede.


    Cu respect Sticker Man
    cumpar eu 3 buc...te sun maine

    Comment


    • #92
      Da...m`am uitat eu gresit in calendar....pe 19 trebuia nu pe 17

      Comment


      • #93
        Fratilor...eu joi plec in franta si nu pot sa vin pe 19.....hai ca mai tinem legatura gabi si ne intalnim. eu m-am intalnit cu cativa si ii chem si pe ei. bafta

        Comment


        • #94
          Si cand te intorci din franta?

          Comment


          • #95
            Sa inteleg ca nu mai e nimeni interesat de o intalnire LoGan Club ?

            Comment


            • #96
              Pai duminica e Pastile si cam toata lumea o sa fie plecata asa ca hai s-o facem pe duminica viitoare,parerea mea.
              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

              Comment


              • #97
                Hai ma gabi fa si tu sa se miste treaba la buzau.. organizeaza intalniri .. dati flyere prin orash la loganuri.. postati poze de la intalniri.. of ma gabi nici nu zici ca suntem veri )
                My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                Comment


                • #98
                  Uite acum am ajuns si eu acasa si descarc pozele ) eu zic sa ne intalnim ori de paste pe la ciolanu....ori dupa paste

                  Comment


                  • #99
                    Uite zzz...daca nu am mai intrat demult pe forum...de paste tot la ciolanu am fost...daca ne aveam numerele de tel ne sunam si ne intalneam... 0721667415 asta e nr meu.deci ramane sa facem o intalnire duminica viitoare? Adica pe 4 daca m`am uitat eu bine...
                    Last edited by Cristi_Xp; 28 April 2008, 11:25.

                    Comment


                    • Eu in fiecare duminica plec la bucuresti la facultate. daca esti de acord sa ne intalnim in cursul saptamanii si mai vin eu cu inca 2 baieti cu masinille ca vad ca alti forumisti pe aici nu mai sunt. imi dai un SMS ori lasi mesaj pe forum daca esti deacord si ne vedem. nr meu e 0745.154.155. mai vorbim

                      Comment


                      • Da...ne putem intalni si in restul saptamanii...nu e obligatoriu in weekend...ce masini au amicii tai ? Tot logan ?Ce nr de inmatriculare au ?

                        Comment


                        • Eu maine plec la ciolanu. daca vii si tu pe acolo ne intalnim. unul dintre ei are tot un logan 1.6 16v si celalalt un break din 2003 parca nervos tare. suna-ma maine daca vii pe la ciolanu. bafta

                          Comment


                          • Cand mai iesiti si stati prin orash pe aici dati`mi si mie un mesaj un telefon ceva...nr meu de tel e 0721667415 .. voi veni si eu

                            Comment


                            • Ok. te anunt . papa

                              Comment


                              • Mai...dar pe unde iesiti voi de obicei de nu prea va vad eu... ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google