LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am fost si eu la ciolanu joi dar nu mi-a sarit nimic in ochi.in schimb l-am vazut pe drone miercuri seara pe bulevard si vineri prin micro 14.mai vorbim si poate vin si eu la o intalnirea pe la voi.bafta si salutari de la brasov
    sigpic........restul e NoSpeedLimit

    Comment


    • M-am intors dupa tine, dar deja nu mai erai.
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

      Comment


      • Eu m-am tot uitat in oglinda dar nu am vazut vreun semn.data viitoare cand vin te contactez sa vad ce ai mai dacut la ea si poate particip si eu la o intalnire logan club buzau.
        sigpic........restul e NoSpeedLimit

        Comment


        • Doamne ajuta gigi-kent )) ...poate voi participa si eu la o intalnire Logan Club Buzau

          Comment


          • Logan Club Brasov poate ai vrut sa spui.
            sigpic........restul e NoSpeedLimit

            Comment


            • Nu,Nu..am zis bine...Logan CLub Buzau... intalniri oficiale nu au fost..a fost doar una anu trecut si atat.de atunci nimic.

              Comment


              • Pai ce mai asteptati fratilor.faceti un poll ca sa stabiliti locatia(in parcarea de la bazin de ex) si ora.asta va ramane batuta in cuie si va intalniti regulat.
                sigpic........restul e NoSpeedLimit

                Comment


                • Nu se mai ocupa nimeni de organizat aici ? :|
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Eu am incercat sa organizez o intalnire dar dak nu a venit nimeni....ce sa fac ?Adevarul e ca Buzaul e un oras micutz.Ia dati`mi si mie un model de flyer.Ca o sa incerc asa daca altfel nu merge.

                    Comment


                    • M`am intalnit ieri cu alex si cu bz-26-zzz.Sunt de treaba baietii.Deci nu mai fiti fricosi.Hai sa ne intalnim mai multi.ZZZ tot te fac la o liniuta..vezi ca in seara asta te sun)Scuze pt aseara dar eram obosit.

                      Comment


                      • Ma gabi poate vede maicata ce scrii pe aici cu liniutze >) .. ca ai belit`o rau de tot... nu mai vezi masina 1 an ) .. am inteles ca ai matiz de la firma acum.. rupei curu )
                        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                        Comment


                        • Pai cu matizu faceam liniute ma...nu cu loganu..si cu matizul il faceam.

                          Comment


                          • Originally posted by gabisuditubuzau View Post
                            ..si cu matizul il faceam.

                            .. sau NU ;)

                            Comment


                            • Duminica,18-05-2008, se face o intalnire? vreau sa stiu care ar putea veni.Vreau sa vina cineva cu cateva idei unde ne`am putea intalni..de exemplu o parcare mai libera cunoscuta de toata lumea,o benzinarie,o parcare de la vreun supermarket.Nu stiu veniti si voi cu cateva idei.

                              Comment


                              • Salut!
                                Daca se organizeaza o intalnire eu vin...ca loc ce sa zic...parcare XXl sau poate pe la Peco Nord...acum depinde si cate masini se strang....
                                Astept vesti cand se stabileste ora si locul...ne vedem duminica...
                                Bafta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google