Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebuie doar să te prezinţi într-una din duminici, la ora 15:00 şi să continui astfel şi aia înseamnă că eşti în club.
    Treaba cea mai importantă ar fi să vină şi ceilalţi. Cam toţi colegii am tras chiulul. )
    sigpic

    Comment


    • @VictorSE - Este binevenit oricine, indiferent de sex, religie, statut social etc. Vino sa ne cunosti, in fiecare duminica la ora 15 in parcare la BCR! Problema e ca a venit vara si ne strangem mai putini din motive de plaja, ture, mers la tara!
      Cum spune si Andi..,
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Multam baietii! O sa încerc sa fiu liber duminica si sa vin, chiar aveam chef sa mă întâlnesc cu colegii loganisti. Daca stiam eram prezent, dar si eu fraier ca nu am întrebat mai de mult.

        Ne întâlnim in trafic pana atunci! ;)

        Comment


        • @VictorSE- Pana atunci ai putea pune o poza cu masina!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • @Gusi, nu pot posta poze din cauza dimensiunilor(scriu de pe telefon momentan), dar uite link către thread-ul cu masina:

            Comment


            • pina la urma s-a sarbatorit ceva?

              Comment


              • Maine sunteti prezenti?

                Comment


                • Intalnire in parcare la BCR la ora 15!

                  Prezenti: Stefan SRT, Gelu 84, VictorSE, subsemnatul si, in trecere, Eugen Dobre. Asteptam cateva poze de la noul nostru coleg VictorSE, caruia ii uram inca o data bun venit!
                  Last edited by Gusi; 7 June 2015, 16:41. Reason: Automerged Doublepost
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Multumesc!
                    Cateva poze, si va rog scuzati calitatea, a trebuit micsorata, criteriile de upload. Data viitoare, sper sa fim in numar mai mare, si cu mai multe poze.
                    Attached Files

                    Comment


                    • Se anunta cineva astazi sau stam la umbra, sa ne aparam de canicula?
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • 14.06.2015

                        Intalnire subtire, de canicula, cu Stefan SRT, Eugen Dobre si subsemnatul. Restul membrilor probabil ca au fost la plaja!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Cu examenele astea si timpul scurt de invatat, n-am mai avut cum sa ma prezint.

                          Comment


                          • Personal nu cred ca vin astazi. Trage a ploaie si a somn!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Eu nu voi fi prezent, îmi sparge BAC-ul usa la intrare. Săptămâna viitoare voi fi!

                              Comment


                              • 28.06.2015

                                Pana la urma am fost la intalnire! Alaturi de Eugen Dobre, Stefan SRT si Nicu Tudosa
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google