Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne intalnim din prietenie nu te gandi la altceva

    Comment


    • intalnire fulger 21.10.2009,au fost prezenti: mno,florinneny,gusi,ypy,bdm si eu.

      Comment


      • Si sa-l completez pe gigi_tudorake- subiectul principal al intalnirii:plasa pentru grila fatza. Din cate observ, din ce in ce mai multi atrasi de aceasta modificare, cu costuri relativ mici , dar de efect.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Bai, s-a imbolnavit si Gigi de loganita acuta Daca n-a studiat astazi grila din toate unghiurile
          In alta ordine de idei, puneti de o prezenta pentru duminica. Eu nu cred ca vin, ca m-au invitat socrii pana la mosie.. Fanel e si el plecat in cursa si vina saptamana cealalta...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • voi fi vrezent si duminica asta...

            Comment


            • prezent si eu duminica

              Comment


              • @psebastyan- Pai o sa-ti spuna mai multe duminica cei care si-au montat asa ceva, spre exemplu AndreiMNO si Florinneny. Cu pozele stam mai prost, ca in afara de intalniri nu si-au facut fotografii. Si e pacat, caci unele masini trebuie prezentate in detaliu!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Mai oameni buni:eu am venit de la tara si voi inca n-ati venit de la intalnire? Marius_frt01 nu cred ca a venit, ca VRG-ul era la iesirea din Gradistea, cu avariile aprinse! Dar restul? Fanele, tre' sa iei masuri! 2,50x 4 metri! Cate un loc de parcare pentru fiecare!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • ne am intors gusi dar nu cred ca a facut nimeni poze. au fost prezenti: AndreiMNO, YPY, nenea, 77DAN, caprita(AME), gigi(dar fara masina k nu i se uscase adezivul de la luneta), psebastyan si stefan SRT

                    Comment


                    • si dan BDM sa nu il uitam ca e singurul ku 1.6 16v )

                      si apropo de sita. eu pun, si e 50 lei cu sita ta(cel care vrea)
                      Last edited by florinneny; 26 October 2009, 13:16. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • ai dreptate nenea. scuze ca am uitat

                        Comment


                        • @CL 02 YSA- Marian, mai intra si pe Autovit.ro, sunt o gramada de anunturi,eu acolo am gasit masina.
                          In seara asta m-am intalnit cu AndreiMNO care era la o sedinta cu doi amici. Unul are Solenta si unul Sandero, si ar vrea si ei stickere. Nu e nici o problema, ii asteptam sa-si faca un cont pe forum si sa vina la intalniri. Tipul cu Sandero e unul dintre cei de care ne zisese Marian (YSA) la intalnirea de acum 2 saptamani.
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • au zis ca vin si ei duminica la intalnire

                            Comment


                            • Salut baieti am mai intrat si eu pe forum dupa atita timp ca am auzit azi ca va intilniti duminica jos la zoo este adevarat?

                              As vrea sa vin si eu dar nu stiu unde sa vin.

                              Mai sunt si eu cu 1,6 16v, ca si dan bdm,eu am lgd
                              Last edited by NASU; 27 October 2009, 17:34. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • da sig vino in fiecare duminica la ora 15 00 in parcarea de la zoo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google