Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • --------------------------------------------------------------------------------

    1-Gusi
    2-Fane-CL
    3-kostache
    4-CristYPY

    Comment


    • salutare, nu ma trec pe lista ca numi place sa ma fac de cacaoooo plec la buc. cu mincare si haine de schimb la facultate la Alex incerc sa ajung dar imi este greu la ora 14 deabia plec din CL (multumesc pentru intelegere) o luna de zile cit tine sesiunea asa ma freaca copilu

      Comment


      • nici o problema !

        1-Gusi
        2-Fane-CL
        3-kostache
        4-CristYPY
        5-Stefan SRT
        Last edited by stefan SRT; 16 January 2010, 11:21. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic

        Comment


        • @CL 02 YSA- Asta e Marian! Vine vara si o sa ia vacanta.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • multumesc GFUSY iti va veni rindul (de fapt ca la toti tatii )

            salut FANE nu te supara ca te intrb ai vorbit (sau )propus cu ce sa discutat in ajun de sarbatori ? sa avem o mica cotizatie ,vad ca pe forum nu vorbeste nimeni de 1 ron/sptamina sau pe o luna de zile cere parerea tuturora bani sunt pentru activitati care le vor ei sa se puna de acord (nu te supara tine aproape)multumesc VORBIM
            Last edited by cl 02 ysa; 16 January 2010, 19:55. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Nu ma supar, n-as avea de ce, am vorbit cu cativa din baieti, deocamdata n-o sa fie nici o cotizatie, daca vrem sa facem ceva, pentru acel ceva vedem de cati bani avem nevoie si cine poate contribuie, cine nu- alta data.
              Din experienta altor cluburi, cotizatia a fost motiv de discutii interminabile, cearta si n-as vrea sa trecem prin asa ceva.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • este perfect daca ai luat decizia asta cu baetii este obtiunea lor pina la urma si mai ales ca la alte cluburi sunt probleme asa cum spui tu de ce sa trecem si noi prin asa ceva

                Comment


                • Baieti imi pare rau ca nu pot azi sa ajung la intilnire ca am niste musafiri,poate duminica viitoare nu se mai iveste nimic.Va salut,si succes azi

                  Comment


                  • incerc sa vin si eu: Sebastian

                    Comment


                    • La intalnirea de astazi au fost prezenti: Gigi Tudorache, Sebastyan, Gusi, Fane CL, Cristi BCL, Cristi YPY, Alex Rusu, Andrei MNO, Ionut Vis si eu !!!

                      si Kostache! imi cer scuze !
                      Last edited by stefan SRT; 17 January 2010, 17:18. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • 17.01.2010

                        Dar i-ai uitat pe Florin, Anda, Rusu-senior si Sharky! Atasez cateva poze facute de Anda, inca n-a reusit sa faca totul ca la carte, a omis destui participanti; ea s-a concentrat pe masini!
                        Fane CL si-a montat sprituitori pe stergatoare(Andrei, nu mai esti singurul!), iar mie nu-mi mai functioneza stroboscopul cu leduri montat la a treia lampa stop...Ca o idee generala, desi au mai fost si exceptii, spalatul masinilor se amana pana la sosirea unor vremuri mai...uscate!
                        Attached Files
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • @Gusi -Nici o problema cu timpul o sa capete experienta !
                          sigpic

                          Comment


                          • Mie chiar nu-mi plac pozele. Cred ca a fost dereglat aparatul, altfel nu iesea asa murdara masina mea

                            Glumeam, desigur. YPY, ia vezi ca asta mica e pe urmele tale
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • @Fane-CL: Daca Nasu sperie fetele, macar una sa avem si noi in Club! Pe langa sotii/prietene, desigur!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • E bine sa avem si cateva loganiste dar......!?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google