Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da da de unde necurat asa este cum spune gusi se plimba prin oras cu viteza melcului si cind ies din oras talpa cit cuprinde si daca ii vezi mai incolo ce linistiti merg

    Comment


    • De-ale tinereti valuri...........

      Comment


      • sunt curios cine este persoana de la peimarie care monteaza indicatoarele in oras?dupa ce s-a pus" sens unic" la finante acum a pus" accesul interzis"fara nici o alta placuta,ma gindesc cine respecta indicatorul.

        Comment


        • @rusu_petre- Da, le pune Primaria, dar cu acordul Politiei rutiere! Nu stiu unde zici ca e indicatorul ala, dar nu e singurul pus aiurea...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • pe str.progresului intre finante si spital.

            Comment


            • @rusu_petre- Aha, le-am identificat! Inteligent montate, nimic de zis. Care,cum i se scoala, mai baga un indicator!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • La multi ani!!!

                Ieri masina colegului nostru gusi a implinit o frumoasa "virsta" 50.000 km
                la mai multi si fara probleme .Iata si dovada.....
                Attached Files

                Comment


                • @KOSTACHE- Multumesc ptr. poza!
                  Ia cititi aici despre cei care circula cu masini inmatriculate in Bulgaria! Bulgarii au inceput sa le radieze ca sa nu mai plateasca taxe si fraierii romani circula ilegal!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Interesant articol, oare cate din masinile inmatriculate in Bulgaria or fi in situatia asta?
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • Cred ca majoritatea
                      Logan PH2 - 1.6,16v
                      Logan PH1 - 1.6 MPi

                      Comment


                      • 50%.... Din pacate sunt foarte multe persoane ce nu stiu

                        Comment


                        • felicitari gusi! am implinit si eu 49000km acum vro 2 zile app de circulatia in calarasi am primit acum 2 zile o amenda acasa si cand m-am dus la politie sa vad despre ce e vb mi-au spus ca pe strada bucuresti am parcat neregulamentar stil spic, adica oblic cu bordura. Asa ca aveti grija ca va fac poze si va dau amenda!



                          Important Moderator or Administrator NoteAtentie la limbaj
                          Last edited by Fane; 16 July 2010, 18:15.

                          Comment


                          • nu ti se pare normal?

                            Comment


                            • Fratilor, ar fi de ras, daca nu e de plans! Astazi maretii, nemaipomenitii, gingasii, profesionistii, inaltatorii, clarvazatorii de la Drumuri Nationale Calarasi s-au apucat sa traseze marcajele pe Sloboziei, la iesirea din oras. DOAR CU LINIE CONTINUA! Munca de...(nu spun ce ca ma dau in judecata pentru calomnie ). Cum intri si cum iesi de la Vama, de la Rompetrol,de la reprezentanta Opel,de la service Nova Motors? De aia merge treaba asa bine in Romania, numai "dastepti"! Iar cei de la Rutiera care le-au dat avizul, chiar nu realizeaza ca n-ai cum sa intri(legal) in oras, decat ocolind 4-5 km,prin sensul giratoriu de la Bricostore?
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • @Gusi- am vazut ca au rezolvat astazi au tras niste dungi cu vopsea neagra

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google