Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Kostache- Pai si eu am ales din vreo 650 . Mare lucru sa alegi din 3600 !
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Promit ca am sa imi fac timp sa va " necajesc " un pic sa vedeti si voi ce tara frumoasa avem

      am mai recente, gratarul de sf marie
      vrea careva??????
      Last edited by kostache; 18 August 2011, 18:13. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • kostache,noi inca mai avem rabdare cu triatul.

        Comment


        • Pentru benzinari: Lukoil vinde cateva zile benzina de 98 la pretul celei de 95, respectiv 5,32 lei/litrul! Doar ca, asa cum ne-a spus colegul Marin PIRIU, promotia "se roteste" pe la statiile din Calarasi. Ieri si astazi am vazut ca benzina ieftina de 98 este la statia de la gara.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • cred ca e vrajeala a pus in bazine tot daia de 95 si zic aia ca e de 98 )
            LOGAN 1.4 MPI

            Comment


            • @daniel92 - Poate da, poate nu...Eu am luat, ca tot trebuia sa-i dau sa pape..
              @Fane -Sefu', ce i-ai mesterit lui Laur? Nu e multumit de 16 v, vrea 32 ?
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Am schimbat ledurile pe acolo, mai e de lucru un pic.
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment


                • Mai baieti va salut.Am stat aseara la o masa la cin cin in Constanta si asteptam pizza.Cand aud niste experti dinastia de logan cum ca la noile loganuri care o sa iasa o sa bage cutie de viteze hidramata.Ar fi posibil? ( nu stiu daca e adevarat e doar ce am auzit si vreau sa intreb)
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ay-t36356.html

                  Comment


                  • da asa este in 2012 or sa puna cutie hidramata dar nu stiu la ce modele nu sred ca o sa fie standard

                    Comment


                    • am auzit si eu de chestia asta dar mi se pare ca decat la motorina
                      LOGAN 1.4 MPI

                      Comment


                      • Daca pune numai la motorina deja sau stricat la faza asta.Doar daca ... ar pune o hidramata pe disel si pe benzinare eventual o cutie in 6 rapoarte.Asta ar ridica cu mult raiting-ul loganului benzinar
                        Last edited by CostyLogan; 25 August 2011, 22:59.
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ay-t36356.html

                        Comment


                        • dc vrei sa iti ei un benzinar dala
                          LOGAN 1.4 MPI

                          Comment


                          • Pai mar interesa desii pana acum nu am avut disel in garaj ) sunt indecis :| Eu unul m-am saturat de troaca asta de logan vechi.O caruta de bani si degeaba !!! 8200Euro prin programul rabla a facut si deja a inceput sa se deteriorizeze barile se lasa placticul nu mai zic proasta calitate ....
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ay-t36356.html

                            Comment


                            • @rzw08- LA MULTI ANI !Sa fii sanatos , voios , voinic si la punga gros !

                              Comment


                              • rzw08- LA MULTI ANI:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google