Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • carpatica (langa DADA), 360

    vreau si eu un ecuson. banii duminica
    Last edited by psebastyan; 10 November 2009, 14:16. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • @psebastyan- Fara Carpatica...Despre ecusoane trebuie sa mai vorbim, sa vedem ce hotaram. Gigi_tudorake a zis azi ca el ar vrea tricou personalizat. Sa mai asteptam si alte dorinte...
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • O sa vina si vremea de tricouri, deocamdata vezi cam cate ecusoane se cer. Ca idee ar merge puse si pe tetiere- huse la scaune, nu numai pe imbracaminte.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • Pai sunt 13 bucati pana acum, daca am inteles bine ca vrea si NASU(Adrian) 2 buc si Psebastyan 1 buc, daca nu s-a razgandit. Asteptam pana la 20, ca mai putine nu vrea nimeni sa faca.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • nu m a m razgandit. vreau 1 bucata ecuson. ai patit ceva la Carpatica sau..? ca nu inteleg

            Comment


            • @psebastyan- Am RCA la Alianz de doi ani, dar acum e prea scump. Referitor la Carpatica, am citit,fara placere, destule intamplari ale altora.Prefer totusi o firma mai cunoscuta, iar la Generali am o alta asigurare si primesc 5% discount la RCA.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • vreau si eu 2 ecusoane

                Comment


                • Doua la primarie, doua la CristYPY, s-au facut 15...
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Si eu doua.
                    Cu tricoul era ceva gen BV.

                    Comment


                    • @Gusi-Hai trece-ma pe mine cu 8 bucati, numai da drumul la comanda.
                      Vineri cand vin de la munca ai si banii.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • Pai am vorbit cu firma respectiva ca l-a sfarsit de saptamana le dau raspunsul, asa ca vineri lansez comanda. Referitor la tricouri, Gigel are dreptate, sunt super tricourile brasovenilor, dar costa 70 de lei/bucata(700.000 lei vechi!). Ori la banii astia eu prefer sa-mi iau o geaca.
                        In alta ordine de idei,Craciunul se apropie cu pasi repezi si ma gandeam sa incercam o actiune de ajutorare a unei case de copii, ceva de genul asta, ca tot "se poarta". Dar am citit azi in Observator ca a demarat iar Consiliul judetean o actiune si ma gandeam sa participam fiecare, in limita posibilitatilor. Pentru detalii cititi aici
                        Ma gandeam sa ne interesam si sa ne oferim sprijinul pentru livrarea acestor daruri, la finalul campaniei, sa mergem 2-3-4 masini. Ce parere aveti?
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • eu sunt d acord

                          Comment


                          • Comanda de ecusoane brodate a plecat, posibil sa le avem chiar vineri! O sa fac rost de bani sa preiau coletul si discutam dupa aia. Cred ca iese ceva frumos si am mai incercat o chestie la sugestia lui gigi_tudorake, dar e surpriza!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • A, sa facem si chestia cealalta? Sa vedem cum iese!

                              Comment


                              • ..

                                pt casa de copii sunt si eu de acord..e un gest frumos sa aduci o bucurie cuiva de sarbatori
                                Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google