Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam pustiu pe aici, dupa aniversare...Inca nu v-ati revenit? Nu are nimeni nimic de spus? Ce-ati mai vazut, ce-ati mai auzit, ce mai e de barfit..
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Am cautat prin ziarele locale si nu am gasit nimic despre intilnirea din 30 mai,nici poze,nici un articol...Propunerea ca Nasu sa fie Bucatarul Oficial al Logan Club Calarasi mai este de actualitate?Votam propunerea la initlnirea din 06 iunie?

      Comment


      • @danutz- Da, propunerea e valabila. Sa vedem daca vrea si el.
        Cat priveste presa locala, asta este, ne-a luat fatza conferinta judeteana a PSD-ului. Inca nu inteleg spiritul Logan Club unii colegi de-ai nostri, asa ca n-avem de ce sa ne plangem ca nu a inteles cineva de la presa.
        A, era sa uit, mai aruncati un ochi la Intalnirea Nationala de la Sibiu, pentru ultimele noutati.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Pentru cei care merg la Sibiu, deja se pot depune banii, de fapt avansul pentru cazare, detalii gasiti in topicul intalnirii. (scriu de pe telefon, nu pot sa pun link)
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • fane , gusi la mioveni nu veniti ?

            Comment


            • Cred ca o sa vin doar duminica, fara cazare.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • am un loc liber in cort...chiar 2 ( depinde de volum ) ...as mai avea un cort acasa..dar e cam prapadit..in sensu ca plasa de intrare e cam mancata de soricei si in caz de ploaie nu prea tine ca e simplu

                Comment


                • Fane-CL participa la Concursul "Cea mai utila/practica inventie la Loganul personal", cu pilotul automat montat pe dieselul din dotare. Colegii din Calarasi pot sa voteze aici . Bafta, Fanel!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Multumesc, domnu'!
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • da bv fane si se pare ca este pe primul loc

                      Comment


                      • Hai fratilor, ca mai sunt cateva zile si se termina concursul...
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • NU SE POATE VOTA SI DE MAI MULTE ORI?Am incercat si nu merge.

                          Comment


                          • @EDW-Nu se poate! Si in al doilea rand, nici nu e corect! Important este sa voteze toti calarasenii.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Ok Gusi oricum Fane are votul meu.

                              Comment


                              • s-a votat, s-a votat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google