Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recomand cuie de ph 2 la toata lumea ca sunt super.

    Comment


    • Sigur, nu se mai strica cuiul, se strica yala
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • Eu nu cred ,daca este sa ne luam dupa vb nu mai face-m nimic.
        Daca erau proaste nu mai le facea fabrica pentru ph2.

        Comment


        • hai la oglinzi electrice si incalzite de ph1 130 de lei si buton reglaj 20 lei inca valabil

          Comment


          • Salutare tuturor membrilor Logan Club Calarasi.Am de vanzare piesele de Logan din semnatura (amortizoarele au fost vreo 10000km pe masina iar lampile vreo 4 luni) + un set de scaune sport Recaro cu spatar reglabil originale de Golf 3 VR6 650RON neg(eu le am pe Logan) si ceva poze cu toate piesele...cine e interesat ma poate contacta la 0721576525 sau pe forum.Preturile sunt negociabile



            OFFTopic - unde in Calarasi va intalniti poate vin si eu pe la intalniri cand sunt acasa.
            Bafta tuturor!!!
            Attached Files
            Last edited by Fane; 9 May 2010, 14:37.
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Scuze de dublu post dar vad ca "semnatura" numai face serviciu.
              -Amortizoarele Bilstein pe gaz 800RON neg
              -Arcurile Eibach -35mm 400RON neg
              -Stopurile 200RON neg
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • mai este la vanzare cotiera de logan, 70 RON

                Comment


                • amortizoarele sunt sport sau stock
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • Originally posted by vyp75 View Post
                    amortizoarele sunt sport sau stock
                    Scrie si in semnatura ca sunt sport Bilstein pe gaz le-am luat de noi in luna ianuarie 2009 si le-am avut pe masina pana prin luna mai care in tot acest timp nu stiu daca sau rulat 10000km cu ele desi e cam mult spus.pentru cine e interesat pretul se mai negociaza.Multa bafta tuturor!!!
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • Alex 77_marius ne intilnim duminica la ora 14 in parcarea de la bcr in centru linga palatul prefecturii.si vroiam sa te intreb scaunele se potrivesc bine pe logan?,mai trebuiesc facute ceva modificari?,si pretul este de 650.000 lei vechi?

                      Daca doresti sa vi la noi esti bine venit.
                      Last edited by NASU; 10 May 2010, 17:05. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • @NASU- 650 de lei. Adica 6 milioane jumate pe stil vechi.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • cat costa "cuiul" de faza 2?

                          Comment


                          • Originally posted by NASU View Post
                            Alex 77_marius ne intilnim duminica la ora 14 in parcarea de la bcr in centru linga palatul prefecturii.si vroiam sa te intreb scaunele se potrivesc bine pe logan?,mai trebuiesc facute ceva modificari?,si pretul este de 650.000 lei vechi?

                            Daca doresti sa vi la noi esti bine venit.
                            Pe 21 mai revin si eu in tara o sa vin pe la voi intr-o duminica cu ocazia asta imi mai vad si fosti colegi de scoala.Scaunele sunt pe masina mea au sine facute de mine dai jos scaunele stock si le pui p-astea dar tin sa anunt ca s-au vandut cu 550ron la fel si arcurile cu 350ron.Au mai ramas amortizoarele si lampile

                            In 2 sapt ajung si eu acasa si cu siguranta voi veni si pe la Calarasi daca la noi la Slobozia nu e Logan Club... Scaunele s-au vandut cu 550 ron cu tot cu sine facute de mine doar dadeai scaunele stock jos si le puneai p-astea la fel si arcurile 350ron.
                            @vyp75 ai deja arcuri sport pe masina?cu cele stock nu poti sa pui amortizoarele astea
                            Last edited by Alex_MIU; 12 May 2010, 00:38. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • Mersi alex_77_marius atunci te asteptam cu placere.

                              Psebastyan cuiele costa 40 ron toate 4 +taxele postale de 10 ron.daca te interese aza suna-ma la 0722596395 si vb.
                              Last edited by NASU; 12 May 2010, 17:16. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by NASU View Post
                                Mersi alex_77_marius atunci te asteptam cu placere.

                                Psebastyan cuiele costa 40 ron toate 4 +taxele postale de 10 ron.daca te interese aza suna-ma la 0722596395 si vb.
                                Imi poti aduce si mie 2 set-uri de cuie te rog?Le iau pe 30 mai cand voi veni la intalnirea de 1an.E lucru sigur nu te pun sa le aduci degeaba.Multumesc
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google