Filtru Habitaclu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filtru Habitaclu

    Vreau sa vad daca sunt doritori de filtru de habitaclu. Am vb cu "Tudor_b" si in principiu un filtru de habitaclu din carbon costa 50 de lei fara montaj. Faza e ca daca luam mai multe bucati pretul scade asa ca haideti sa ne adunam cativa oameni sa cumparam mai multe. Montajul ni-l facem noi ca nu e greu deloc.

    Deci.....doritori?

  • #2
    Pai am vb la o intalnire si am fi destui insa am zis sa mai asteptam sa vina caldura...eu unu chiar am de gand sa cumpar
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      Originally posted by mishu_wrc View Post
      Pai am vb la o intalnire si am fi destui insa am zis sa mai asteptam sa vina caldura...eu unu chiar am de gand sa cumpar
      Stiu ca am adus problema in discutie dar eu vreau acum sa o si rezolvam...adica sa facem o lista aici sa vedem intr-adevar cati doritori sunt ca sa pot vb de un pret :

      1. kta_222282
      2. mishu_wrc

      Altcineva?

      Este acelasi filtru de habitaclu (polen) la urmatoarele masini : Logan, Clio III, Modus, Nissan Note, Micra.
      Last edited by kta_stoia; 19 March 2009, 19:44. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        1. kta_222282
        2. mishu_wrc
        3. Tudor_cj
        4. Sorin MSF
        5. Sergiu SER
        6. ............
        2004 Dacia Logan 1.4MPi
        2006 Dacia Logan 1.5dCi
        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

        Comment


        • #5
          1. kta_222282 - 2 bucati
          2. mishu_wrc
          3. Tudor_cj
          4. Sorin MSF
          5. Sergiu SER

          Deci pana acum avem 6 bucati.....

          Comment


          • #6
            Haideti baieti ca o dat caldura....mai vrea cineva filtru de habitaclu sau facem comanda pt 6 bucati?

            Comment


            • #7
              Ma inscriu si eu pe lista, o sa ajunga cumva si la mine, ca la intalniri nu prea pot sa merg.

              Comment


              • #8
                1. kta_222282 - 2 bucati
                2. mishu_wrc
                3. Tudor_cj
                4. Sorin MSF
                5. Sergiu SER
                6. beeci

                Deci avem 7 bucati pana acum...se mai inscrie cineva?

                Comment


                • #9
                  Toti care vor + Bibi si posibil inca 2 prieteni, numa sa fie ce trebe'! Ar mai fii si in cluj un anume tudor, eu personal nu-l cunosc da am nr lui de tel.. ati putea sa-l intrebati si pe el de filtre si preturi..
                  Last edited by Bibi; 3 April 2009, 23:49.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Bibi View Post
                    Toti care vor + Bibi si posibil inca 2 prieteni, numa sa fie ce trebe'! Ar mai fii si in cluj un anume tudor, eu personal nu-l cunosc da am nr lui de tel.. ati putea sa-l intrebati si pe el de filtre si preturi..

                    Pai eu de "Tudor_b" din cluj vorbeam....eu de la el am zis sa achizitionam filtrele.

                    Comment


                    • #11
                      Bah baieti tocmai ce am vb cu "Tudor_b" despre filtrul de habitaclu....in momentul asta este 43 de lei bucata (raportat la 7 filtre), daca am lua 10 ar cobora pretul la 42 de lei, dar nu asta conteaza acum....ce conteaza este ca tre sa strangem banii daca dorim...cum facem?ii strangem la intalnire?voi ce ziceti?

                      Comment


                      • #12
                        Cei care nu au AC Nu se merita sa puna FILTRU !!!
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #13
                          Intrebare intrebatoare : Se potrivesc pe PH2 fara ajustari ?
                          1.6 MPi Icy White

                          Comment


                          • #14
                            Nu se potrivesc pe PH2, e un thread pe aici cu poze. Locasul ala la PH2 e mai mic cu aprox 1,5 cm!

                            Comment


                            • #15
                              Nu conteaza ca ai sau nu AC, normal ca se merita sa pui filtru sa nu mai inghiti tot praful de pe drumurile patriei, potriveste chiar si mai bine pe Ph 2, vedeti aici: http://www.forum-auto.com/marques/da...jet245-280.htm

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google