Cumpar Brat Stergator

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Brat Stergator

    In urma postului de mai jos pe care l-am scris in alta rubrica, mi s-a spus ca trebuie sa cumpar un brat stergator nou. Asa ca daca aveti cumva sau stiti pe cineva care isi vine, dati un reply ca nu l-as lua nou totusi.

    Salutare. Am si eu o problema. Am parcat azi noapte pe o parcare platita (fara sa stiu) si dimineata cand sa plec spre servici vad stergatoarea din stanga ridicata. La prima vedere nu era problema grava insa cand m-am apropiat am observat ca era data umpic peste cap iar acel carlig impreuna cu arcul care tine stergatoarea tensionata pe parbriza erau sarite. Problema acum este ca nu pot sa le pun inapoi pentru ca acel arc este incredibil de tare si nu il pot intinde nici macar cu ajutorul cuiva. Aveti ceva sfaturi sau sugestii cu ce as putea sa fac? In cel mai rau caz ar trebui sa cumpar un brat nou. Trebuie sa zic ca am si dat jos bratul in speranta ca asa se face ca sa poti pune arcul inapoi, dar nu se poate. Deocamdata am schimbat bratele intre ele ca sa pot conduce si pe timp de ploaie dar este doar o solutie de moment.
    Dacia Logan Laureate 1.5 dCi 2007

  • #2
    Am rezolvat problema. Multumesc oricum.
    Dacia Logan Laureate 1.5 dCi 2007

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google