Caut Co-Organizator Cluj !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut Co-Organizator Cluj !

    Desi anuntul meu pe messenger la status ii cam de mult timp... vad ca nimeni nu se baga, dar acuma ma vad nevoit sa am un ajutor datorita indatoriilor mele.. fata de forum.. (stickere, tricouri, nationale) cat si cele personale (facultate, familie, etc). Pe langa asta o sa fiu foarte ocupat perioada urmatoarea, si s-ar putea sa plec din tara in viitorul apropiat pentru o perioada de timp. Din cauza aceasta nu vreau sa va neglijez, si sa mentinem clubul unit as dori un ajutor. Am facut un vot cu persoanele care credeti ca ar trebui sa reprezinte LoganClub Cluj. ! Votati va rog ! votul se incheie peste 10 zile. Vreau sa mentionez ca in topic i-am pus pe cei mai activi care vin la intalniri ! si care se ocupa de forum, singurul care nu l-am pus si vine la aproape toate intalnirile ii Horea.. dar el nu posteaza pe forum.

    Cand il votati pe calin65.. luati in considerare.. ca nici el nu prea intra pe forum.. prea des..:| dar daca o sa fie ales... o sa il ajutam si o sa postam noi pe forum in locul lui.

    Mda votul ii cam clar.. din cate se vede) calin65... mai asteptam cateva zile desi majoritatea au votat si nu cred ca se mai poate da inapoi.
    26
    mishu_wrc
    15.38%
    4
    Tudor_Cj
    7.69%
    2
    Bibi
    7.69%
    2
    Calin65
    61.54%
    16
    Bogdan88
    0.00%
    0
    kristikapa
    3.85%
    1
    kta_222282
    0.00%
    0
    aarmand
    0.00%
    0
    unzomby
    3.85%
    1
    liculicu
    0.00%
    0

    The poll is expired.

    Last edited by KeanuRev; 5 May 2009, 11:20. Reason: Automerged Doublepost
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Cine a ales pe bibi, unzomby si tudor_cj nu stie ce alegere a facut.. deci ganditi-va si incercati sa dati reload:
    1)Bibi tot timpul intarzie la intalniri..
    2)Tudor_cj e prea ocupat cu doamnele beroase
    3)Unzomby in momentul in care se face acest sondaj nu are logan sa se poata prezenta la intalnirile loganclub )
    Oricum si oricine ar iesi eu ma bucur ca toti suntem ca intr-o mare familie!
    Last edited by Bibi; 7 May 2009, 01:05.

    Comment


    • #3
      Originally posted by Bibi View Post
      Cine a ales pe bibi nu stie ce alegere a facut "fffoarte neserios".. deci ganditi-va si incercati sa dati reload:
      1)Bibi tot timpul intarzie la intalniri..
      Cam asa ar trebui sa are postul tau... mai adaug eu cateva cuvinte "."
      2004 Dacia Logan 1.4MPi
      2006 Dacia Logan 1.5dCi
      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

      Comment


      • #4
        Ete na acuma.. fiecare alege pe cine vrea oricum se cam vede cine va fi ales
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Originally posted by Bibi View Post
          Cine a ales pe bibi, unzomby si tudor_cj nu stie ce alegere a facut.. deci ganditi-va si incercati sa dati reload:
          1)Bibi tot timpul intarzie la intalniri..
          2)Tudor_cj e prea ocupat cu doamnele beroase
          3)Unzomby in momentul in care se face acest sondaj nu are logan sa se poata prezenta la intalnirile loganclub )
          Oricum si oricine ar iesi eu ma bucur ca toti suntem ca intr-o mare familie!
          eu te votasem
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • #6
            eu unde sunt pe lista aia?? glumesc! spor in alegeri
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #7
              ai punctat bine cu alte cuvinte te-au uitat
              "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

              Comment


              • #8
                Vandiesel mersi mersi! mare domn! ;)

                Comment


                • #9
                  Felicitari lui Calin65 Noului Co-organizator de intalniri LoganClub Cluj !
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #10
                    Felicitari domnului Calin pt "postul" dobandit, asteptam cat mai multe iesiri si intalniri la care sa ne simtim bine impreuna. LOGAN CLUB CLUJ!!!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google