Service In Cluj? In Afara De Feleac Si Dorobantilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Service In Cluj? In Afara De Feleac Si Dorobantilor

    Am un zgomot mai ciudat cand plec cu masina de pe loc sau cand pun frana si as vrea sa o duc la un service, dar nu la dacia pt k am auzit k ma cam lasa leftera si masina a iesit de mult din garantie (are deja 4 ani si cateva luni)
    ma puteti ajuta

  • #2
    Daca sunetu il auzi cand calci frana (frana de servici) sau cand lasi frana de mana jos ii de la tamburi...o intrat apa si o ruginit...se poate desface si unge cu un pic de vazelina...oricum nu-i mare stres ca majoritatea fac asa )

    PS:Fratemio io facut la unu ca tot ii scartiia
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      Mishu sa stii ca am auzit la multe masini dacia logan acel sunet.
      Irina vb cu tudor_cj sa il duci la o tura si isi da el seama care-i treaba, lucreaza la dacia si in timpul liber la garaj , asa ca poate o scoateti la capat impreuna.

      Comment


      • #4
        Salutare,

        Imi puteti recomanda un service pt un schimb de distributie si curea accesorii?

        ms.

        Ps: exclus reprezentanta

        Comment


        • #5
          Pe Valea Chinteni-ului la fostul SMA , intri pe poarta si intrebi , sunt mai multe ateliere , o distributie plus accesorii e undeva intre 6-8 mil cu piese si manopera , aici intra si antigel .
          Curea daca duci tu ai garantie doar la manopera , daca ti-o dau ei ai 60k km garantie , lucreaza cu SKF, rola Koyo, antigel unguresc la -40, apa distilata duci tu ca ei nu au niciodata.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google