Dacia Service

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Service

    Care Service vi se pare ca lucra mai bine? Service Automobile 2 Sau Dacia Service Feleac?
    46
    Dacia Service Automobile 2
    36.96%
    17
    Dacia Service Feleac
    63.04%
    29
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Din auzite, cei de pe Feleac sunt cei mai buni. Din pacate n-am ajuns pana acum prin service-urile din Cluj sa vad cum sta treaba.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Eu numa pe feleac am fost cu masina si am fost foarte multumit. Ce nu imi place e ca mai nou nu te lasa sa stai langa masina , dar am inteles ca asa e la fiecare service...
      ...de doi lei :p

      Comment


      • #4
        Da dar ideea ii ca ar trebui sa fie ceva.. unde sa stai si sa poti privi masina in timp ce lucreaza la ea nush eu de fiecare data.. mi`o duc la Service Automobile 2 deoarece. la cei de pe feleac.. orice faci pierzi garantia
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Ei zic sa nu stai langa masina ca stresezi mecanicu. Exista posibilitatea ( la cei de pe Feleac) sa stai la o cafea, suc etc. si sa te uiti si la masina, din barul de langa showroom. Din experienta cei de pe Feleac lucreaza mai bine decat cei de pe Dorobanti.
          Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

          Comment


          • #6
            cel mai bine e sa nu ajungi in service...
            sigpic

            Comment


            • #7
              In principiu aia ii ideea dar nah in caz ca doamne feri ajungi unde ii cel mai bine. @ste pai stai langa ei da nu ii intrebi ca ce fac si de ce fac aia te uiti la ei sa nu dea cumva cu barosu pe acolo ) sa te canti dupai ca ce o facut
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #8
                Sincer de mai bine de doi ani si jumatate de cand sunt taximetrist am fost cu vreo 4 masini pe Feleac (inclusiv cu a mea) si nu ma pot plange de ei. Alti colegi mi-au spus ca au fost pe Dorobanti si au cam regretat. Toate cele bune si sarbatori fericite.
                Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                Comment


                • #9
                  pai pe dorobanti am fost.....si mai bine nu ma duceam..ca m-a tinut de m-am urat..am zis ca hai sa fac treaba mai usoara ii dau ceva la maistru sa rezolve treaba..i-am dat si zice hai maine dupa ea ca ii gata...a doua zi s-o dus in concediu fatarau...am stat 1 sapt fara masina si o trebuit sa ma duc sa fac scandal acolo.....mi-o dat masina fara carenaju fata dreapta ca fatarai o uitat sa treaca pe devizul de la casco si carenaju si a trebuit sa stau pana fac rost de alt carenaj imi puna ...am mai umblat 1 sapt fara carenaj si de-abia dupa mi-a pus...acuma sincer m-as duce tot acolo ca mi-am facut cunostinte si stiu ca se rezolva treaba cum trebe.. :|
                  Last edited by Guest; 12 August 2008, 02:27. Reason: limbaj mirc
                  .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                  Comment


                  • #10
                    pai eu am luat masina de pe Dorobanti, pot sa o duc si sus pe Felea c la service pt revizie ?

                    Comment


                    • #11
                      Da nu conteaza de unde ai luat-o si daca o iei din Bucuresti poti sa mergi unde vrei numa ca trebuie sa fie service dacia ca sa nu pierzi garantia
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #12
                        mersi, vb maine mai multe

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by mitty View Post
                          pai eu am luat masina de pe Dorobanti, pot sa o duc si sus pe Felea c la service pt revizie ?
                          Eu am cumparat masina in dec. de pe Dorobanti, si mi-au zis ca intr-un an ei nu o sa mai faca revizii acolo si o sa se mute altundeva (probabil service-ul va ramane dar nu vor mai face revizii in garantie), asa ca mai bine sa merg pe Feleac..

                          Comment


                          • #14
                            Maine scot masian din service si o sa vad ce si cum luca cei de pe Feleac o sa pun poze inainte si dupa

                            Comment


                            • #15
                              Buna, am si eu o intrebare.
                              La care dintre cele doua serviceuri merita sa ma duc pentru prima revizie la 15.000 km ? (Care e mai ieftin ? Unde sunt mai de treaba ?)
                              Pot sa duc uleiul cumparat de mine sau musai sa cumpar de la service ?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google