Chilipir Pentru Cei Cu PH2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chilipir Pentru Cei Cu PH2

    Masina se vinde... se dau urmatoarele la schimb cu originalele ! Se da tot nu pe bucati. Ce cer in schimb aia vreau sa primesc. Nu scrieti aiurea sa umplem topicul cu prostii:

    1) jante 17 cu pneuri hankook stare brici 205/50/17 echilibrate, intele centrare, prezoane
    2) grila fata fara emblema (o sa fie refacuta maine... tot e platit numa tre sa o duc)
    3) evacuare: intermediara in locul finalei + tips (sunet sportiv misto... nu te scoate afara din masina)
    4) ornamentele interioare imbracate in carbon
    5) leduri interior, port acte, portbagaj si pozitii

    La schimb se cere:
    1) jante pe 15 (si de tabla is ok) cu pneuri decente, noi (continental, dunlop, michelin, toyo....) nu reesapate, taiate, bolfe, avioane....
    2) grila originala se demonteaza si remonteaza in 5 minute (are cine sa le schimbe)
    3) se merge la stelco, plateste colegu "transplantul"... cateva sute de mii si primeste si finala originala care a fost pe masina mea (costa cateva sute de mii)
    4) transplantul asta il putem face noi, dureaza cateva minute.. nu au urechi, cleme, etc rupte. sunt in stare brici.
    5) dureaza 2 minute schimbul

    + daca vrea capota imbracata in carbon nelovita, neatinsa.... se cere la schimb o capota in aceeasi stare gri comet... se vopseste doar la reprezentanta daca e alta culoare +++ super oferta la firma la care am pus eu folia, daca mai doreste pe plafon, portbagaj carbon... folii pe geamuri... colantat restul masinii cu, culori mate (alb, negru, rosu, albastru, verde...) negociate de mine la sange... unedva la 30% reducerea... garantie de la 3 ani in sus, doar ca treaba asta merge doar cu capota, ca la ei s-a montat si... nu putem fi tigani ! e negociat si un body kit foarte foarte finut si discret tot la pret de pret !

    Se cer pe langa toate astea 150 de euro, eu zic un pret simbolic pentru benzina, telefoane si alte nebunii care le-am dat... umblaturi, stat in frig, nervi
    Attached Files

  • #2
    poze cu masina in exterior
    Attached Files

    Comment


    • #3
      va rog nu mai trimiteti mesaje private cu avioane. scrie negru pe alb care-i treaba cu anuntul. dar repet pentru cei care nu inteleg: NU SE DAU DOAR JANTELE LA SCHIMB CU NISTE JANTE DE TABLA !!!
      nu vreau sa fac nici o afacere. pur si simplu vand masina si omu o vrea stock. mai mult, prefer sa dau cuiva toate piesele. sa fie un inceput pentru persoana respectiva. tocmai de aceea am discutat si cu persoanele respective (cel cu folia si cel cu body kitul, sa-i faca acelasi pret care l-am negociat eu !)

      Comment


      • #4
        Cat vrei dif la jante tabla cu cauciucuri bune??? Au cam 6000km ...
        ABS+ 1.6

        Comment


        • #5
          200 de euro.......

          Comment


          • #6
            as fi interesat de grila, cum facem?
            HD-87-DLR

            Comment


            • #7
              curier + 100 de lei

              @mcnalex :nu le dai la schimb alea pe 18 ?
              Last edited by rares.13rrs; 11 February 2011, 17:54. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                foarte buna oferta, pacat ca am ph1 eu, spor la vanzare (sper ca nu am fost off-topic)

                Comment


                • #9

                  vad ca nici la asa chilipir nu se inghesuie lumea....drept urmare:
                  - grila se da la schimb cu grila normala (atentie la demontat sa nu rupeti clemele)... cu sau fara ornamentul cromat acoperita de carbon
                  - jantele se dau la schimb cu unele de tabla sau aliaj de origine, cu cauciucuri noi de calitate (nu kormoran, debica, fulda..... un dunlop, michelin, pirelli...) + 100 de euro... noi au fost peste 1000 de euro, pneurile sunt rulate maxim 3.000km si menajate la maxim, jantele impecabile, inele centrare pt logan + prezoane (as prefera sa facem schimbul la fata locului dar merge si prin curier)
                  - finala o dau pe o intermediara de 1.6 16v (chiar din dezmembrari dar sa fie ok) doar tipsul a fost 80 de lei. suna frumos si decent, nu te scoate afara din masina
                  - ornamentele imbracate in carbon si capota daca o vrea cineva schimb la schimb, altfel iau jos folia
                  - ledurile tot asa, daca le vrea cineva din cluj ne vedem si i le dau

                  Comment


                  • #10
                    Facem un schimb de grile?Am ornament cromat,platesc eu transportul.

                    Comment


                    • #11
                      toba si ledurile s-au dat.
                      raman jante, elemente carbon si grila

                      Comment


                      • #12
                        nu vreau sa fiu ipocrit dar pe mine ma bufneste rasu..sa nu vrei sa iei ceva in care cineva a bagat bani... moca

                        Comment


                        • #13
                          pai uni zic ca e ok doar ce e de fabrica.....ai dat ledurile?

                          Comment


                          • #14
                            Ai PM vreau eu jantele ...
                            ABS+ 1.6

                            Comment


                            • #15
                              mai ai ledurile sau le-ai dat ,m-ai pus sambata sa imi dau jos becurile si nu ai mai sunat!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google