Intalniri In Diferite Locatii

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri In Diferite Locatii

    Ceva asemanator am vazut ca aveau baietii de la Iasi ii doar o propunere.. pentru cei din cluj. Si care isi permit. Sa facem intalniri in anumite locatii ale clujului, si inafara lui de ex. a fost odata cand am facut o plimbare pana in lona, care au fost stiu mai exact despre ce ii vorba. Intalnirile sa aiba loc la mica intelegere o locatie din cluj.. sau inafara fiecare cum sta cu bugetul. Si nici departe sa nu fie cativa km de cluj hai sa zic max 20. Astept Raspunsurile Voastre. Iar in cluj putem sa le organizam in diferite locuri pe cetatuie, sala sporturilor(unde se fac in Momentul de fata), iesim la o poveste de suc undeva. Astept parerile voastre
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Interesant, o prima locatie ar putea fi la baraj (Tarnita) da sa fim intr-un numar mai mare
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      Chiar si eu as fi interesat sa vin..ca is curios..o sa fac p dracu`n patru si sa vin
      dar sa nu fie la departare mare..ca bolidu asta nesimtit consuma)...joke..acuma numa sa imi termin si eu bara p fata sa o fac si nah`.oi face cumva sa vin..da sa fie stabilita..eu p langa cj nu ma prea stiu..hotarati voi unde si cum..numai bineeeeeee
      LOGAN 1.6 16

      Comment


      • #4
        Originally posted by rares_unikat View Post
        Chiar si eu as fi interesat sa vin..ca is curios..o sa fac p dracu`n patru si sa vin
        dar sa nu fie la departare mare..ca bolidu asta nesimtit consuma)...joke..acuma numa sa imi termin si eu bara p fata sa o fac si nah`.oi face cumva sa vin..da sa fie stabilita..eu p langa cj nu ma prea stiu..hotarati voi unde si cum..numai bineeeeeee

        te asteptam cu cea mai mare placere poate faci si tu un efort si vii si la intalnirea de la Felix. Detalii gasesti la linkul urmator http://www.loganclub.ro/forum/intaln...mai-t3001.html
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #5
          Aici.. mai ii cineva interesat? sau inchidem?
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #6
            hai sa facem o intalnire la turda sau campia turzii poate vin si de prin mures mai multi sau stiu eu ...
            Its just a car ...

            Comment


            • #7
              Salutare
              Promit ca vin la prima intalnire, doar sa stiu unde se tine.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • #8
                Ah nu stiu eventual am putea turda.. ma gandeam undeva mai aproape.. desi.. ar fi ceva sa ne strangem catziva de prin cluj si sa promovam clubul si prin turda
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  haideti in weekendu asta la turda ...
                  @FastFurious poti sa iti prezinti si tu masina la My ride
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • #10
                    Deocamdata wekendul asta.. sa vedem baietii de la cluj poate facem o iesire la paintball sa vedem cum reusesc sa ii organizez pe baieti
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #11
                      Ori unde hotarati sa facem intalnirea de dumineca asta dati-mi un semn, ca sa pot veni.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • #12
                        Io zic sa amanam Paintball-ul pe saptamana viitoare cand ii si sebi in cluj, poate vine si el si face cinste pentru noua masina...ne intalnim la sala sporturilor duminica asta
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • #13
                          SALUTARE TUTUROR ! Vin cu o idee pentru a evita lucrurile petrecute la intalnirea din Brasov cu : BA , FA ,MA ... Eu aici la Ploiesti am facut tuturor membrilor legitimatii modelul il aveti aici http://www.loganclub.ro/forum/album....&pictureid=617 Sper sa ne facem toate cluburile la fel pentru a evita adresarea si de ce nu? sa cunoasteam ''poamele care ies din tiparele LOGAN CLUB '' Va multumesc ptr timpul acordat si sa auzim numa de bine

                          Comment


                          • #14
                            salut
                            ce ziceti de o iesire la Turda in luna asta
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              ce ziceti de o intalnire in turda la salina indata de 18 04 2010
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google