Spalatorie Auto CLUJ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatorie Auto CLUJ

    Pentru membrii clubului avem o spalatorie auto la PRETURI PROMOTIONALE o sa fac o mica descriere mai jos precum si preturile.

    Spalatoria este in curte la un membru nostru, la frates-o lui mitty. De cand am descoperit pe baiatu asta, doar la el imi spal masina, este foarte ieftin si merita, spuma activa este foarte buna, la fel ca si cea de la spalatoriile profesionale, pot sa zic ca sunt mult mai multumit decat, ca si cum as merge la o spalatorie normala. Spusele mele le poate confirma si mishu_wrc, si el tot acolo isi spala masina, oricum baiatul ii serios nu lasa masina murdara sau chestii de genul, si chiar cateodata mai mult decat trebuie, stiu pe proprie experienta, (mabrageam intr-o zi si vroiam sa mi`o faca repede, iar el imi tot zicea sa il lasi sa isi faca treaba). Anyway ii baiat care nu isi bate joc de munca. Mai jos o sa listez preturile, Precum si un numar de telefon


    Interior + Exterior = 15 Lei
    Interior + Exterior + Motor = 20 Lei
    Interior = 5 Lei
    Exterior = 10 Lei
    Exterior Jet = 5 Lei
    Spalare Motor = 5 Lei

    Si sincer mi se pare mult mai convenabil decat sa ma duc la OMW sau PETROM si sa ii dau un jet.. cu care nu pot sa spal prea multe, in alea 3 minute. In recomand cu multa incredere pe Claudiu

    Astea sunt preturile Momentan in Curand POLISH + CEARA.
    Persoana de Contact : Claudiu (Anonimu) : Nr. Tel 0745565046
    Detalii Discutati cu el.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

  • #2
    Si eu tot la Claudiu spal masina ;) ... spala foarte bine si nu face treaba de mantuiala
    ...de doi lei :p

    Comment


    • #3
      aveti reducere pt reclama facuta ?
      sigpic

      Comment


      • #4
        Nu va suparati dar atat sunt preturile si in Mioveni fara a fi vreun discount ca suntem membrii logan club...
        E atat pentru toata lumea indiferent de masina, club...etc

        Comment


        • #5
          Eh cei 2 sunt tovarasi cu cel care are spalatoria si nah poate in oras or fi alte preturi la spalatorii
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ionut TWY View Post
            Nu va suparati dar atat sunt preturile si in Mioveni fara a fi vreun discount ca suntem membrii logan club...
            E atat pentru toata lumea indiferent de masina, club...etc
            Nu stiu da la noi.. pe la spalatorii.. exteriorul cel mai ieftin ii 13 lei.. daca nu ma insel:| iar oricum un interior iarasi ii de la 10 lei in sus.. deci preturile.. nici nu are rost sa le discutam sunt foarte bune.
            Last edited by KeanuRev; 23 April 2009, 11:06.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ionut TWY View Post
              Nu va suparati dar atat sunt preturile si in Mioveni fara a fi vreun discount ca suntem membrii logan club...
              E atat pentru toata lumea indiferent de masina, club...etc
              In Cluj, interior+exterior (interior=aspirat+sters praf) e peste 20RON (22RON unde merg eu de obicei). Deci pretul e bun... parerea mea

              Comment


              • #8
                + geamuri la interior.. care in multe spalatorii trebuie sa platesti aditional. pentru Sters geamuri
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  Mah da' ce preturi aveti...oameni cu bani... bine ca va face omu' reducere.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    Adica doar la noi sunt preturile astea? Is Spalatorii?/ sa inteleg? Ca observ ca si de la mioveni si de tm toti zic ca sunt mari preturile
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #11
                      Nu mai fiti carcotasi mie preturile mise par super 15 ron in constanta sub 25 de ron nu prea faci si exteriori si interior cu tot cu sters geamuri aspirat etc

                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Pai voi aveti si mai multi bani. si oricum, a inceput sezonul si astia cu spalatoriile mizeaza pe turisti. la noi, 16 ron int+ext cu reducere pt loganclub aveam si noi o spalatorie la 13ron int+ext. bine, si la noi gasesti cu 25ron, dar mai rare. tre' sa le cauti bine
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          La 10 ron/ext. nu face nici o spalatorie in cluj, cat despre interior nush ce sa zic ca nu l-am facut niciodata la o spalatorie si nu stiu preturile (interioru imi place sa mil fac eu).

                          PS: Keanule tre' sa vorbim cu Claudiu sa faca o reducere pentru cei din provincie, poate asa se baga si ei
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • #14
                            Salutare. Io am spalat-o in Cj in spalatoria unui mare hipermarket, nu spun care, stiti voi care, dar, scor imens, lucru de kko, lume multa, veci nu ma mai prind. Plus ca am muscat-o cu platit-u la int+ext+motor. Pe banii aia un angajat lucra o zi (zilier)

                            Comment


                            • #15
                              Da.. de statul la coada nici nu am mai pomenit nimic. Aproape la ori spalatorie trebuie sa stai cel putin 30 de min pana iti vine randu.. eu de obicei stam cate 2-3 ore
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google