Curse Ilegale Cluj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ...Niste tarani...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      Acum cativa ani, in Buc, lumea se aduna intr-o parcare pe Kiseleff, si faceau liniute de la un semafor, pana s-au suparat si au pus semne de Oprirea interzisa, dupa ora 22 parca. Lumea s-a mutat in alta parcare, la Pescarus, si acolo ne adunam mai multi prieteni sa ne uitam, cand intr-o seara a trecut militia pe acolo cu radaru/camera si au filmat nr de inmatriculare. La 1 sapt, unul din prietenii mei a fost chemat la politie sa dea o declaratie, in legatura cu acea seara....Deci...Si concluzia mea ar fi ca ei au venit acolo, pt a filma numere de inmatriculare.

      sigpic

      Comment


      • #18
        Ia mai calmati-va cu niste provocari ! Ce aveti de zis spuneti pe PM .
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #19
          Chiar asa , nu cred ca se fac ilegale, s-au dus vremea lor
          Last edited by felixb; 29 May 2008, 20:03.
          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

          Comment


          • #20
            Da nu e nimic ilegal tocmai asta e faza aici (LA SALA) se aduna lumea masini multe povesti cine vrea liniutze pleaca in alta parte aici mai vine unu cu motoru si da un sprint in rest liniste si pace si hop si aia din reclama de la "CAVADORO" sa purice lumea.Si nu stateau la iesiri ca stateau pe capatul linie drepte unu intr-o parte celalalt dincolo. Saptaman trecuta nu au mai fost numai cu 1 radar sa vedem deseara.
            Tudor eu merg pe la 21:30 cam asa ne vedem acolo.

            Comment


            • #21
              @Sebi4fc: Atunci ne intalnim pe la 21:30, am vorbit si cu KNU o zis ca poate trece si el p la sala cu taxiul.
              2004 Dacia Logan 1.4MPi
              2006 Dacia Logan 1.5dCi
              2007 Opel Astra H 1.7CDTI

              Comment


              • #22
                Asteptam vesti,sper sa va lase aia...
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #23
                  Azi am scapat de "CAVADORO" pana pe la ora 22:30 cand si-au facut aparatia masina de radar nu era.

                  Comment


                  • #24
                    Ascultati un sfat..Fara a incerca sa il dezvoltati..Nu mergeti acolo !!! Sunt cadre organizate..Daca nu va plac cele din cluj organizate..Este baia mare ,satu mare suceava bacau oradea.. Destule!!!!
                    P.S. Nu mai mergeti cu masinile la sala sporturilor ..Ca asa se incurajeaza ceva ce tre evitat.Papa numai bine la toti .Drive saFe !!!
                    Team CSR[/FONT]

                    execut sisteme audio profesionale,body kit-uri custom tel:0757709912

                    Comment


                    • #25
                      Update : Mai nou se fac pe bulevardul Muncii in capat unde ii in constructie varianta de ocolire a orasului.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #26
                        Kenule se fac acolo de cand lumea si pamantu acuma te-ai spart si o sa vina garda si pacolo ei ei sifonarule)).

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google