Sigla Logan Club CLuj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Azi le-am dat la facut ii in jur la 5 lei.. apey nu mi-a zis aia ca bucata sau setul.. )
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #47
      sa nu ma uiti si pe mine, vreau si eu un set, toate il aduci la nationala cu celelalte chesti care te-am rugat.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #48
        imi dau si eu cu parearea in calitate de designer. Cea pe negru arata mult mai bine si puneti scris ca de mana un LC logan club sau logan cluj..se intelege de pe numar
        ceva scris de mana arata mult mai bine dar lasat lupoaica, zidurile si un lc..simplu. Argintiu cu negru merge mult mai bine decat cele colorate.
        Last edited by KeanuRev; 13 July 2009, 23:43.
        The mouse

        Comment


        • #49
          vreu si eu varianta electronica a siglei alese pentru tabloul pe care il realizez
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • #50
            arata naspa rau

            Comment


            • #51
              @vip_cjvpastor Ai venit la vreo intalnire sau ai vazut-o pe vreo masina ca sa-ti poti da cu parerea?Astept neaparat un raspuns.

              Comment


              • #52
                bine punctat caline
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #53
                  Originally posted by vip_cjvpastor View Post
                  arata naspa rau
                  Arata super pe masina .Nici mie nu mi-a placut in faza de proiect dar dupa ce am pus pe masina si am vazut cum arata imi pare bine ca au ales aceasta sigla. Una se vede pe calculator si alta este in realitate
                  Last edited by ice; 29 September 2009, 15:49.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Nici mie nu mi-a placut prima data pe net, dar dupa ce s-a realizat si am pus-o pe masina mi-am dat seama cat de mult m-am inselat pt ca arata superb! Adevarul e ca gusturile nu se discuta....poate omului chiar nu ii place, asta e!

                    Comment


                    • #55
                      Dati apa la moara) la ala il doare in fund de sigla si lasa cuvinte asa numa fara nici o explicatie si toata lumea baga paie pe foc) lasati-l in pace
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • #56
                        Mecanic auto bun!

                        Stie cineva un mecanic auto bun in Cluj, care se pricepe bine la Dacia?

                        stie cineva vreun mecanic bun pt. Logan in Cluj? multumesc anticipat!
                        Last edited by SIC; 28 June 2010, 21:13. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #57
                          In Turda te pot ajuta stiu unul serios si bun
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            depinde ce vrei.. sa repari... cautama la telefon si te indrum 0743028440
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #59
                              salut

                              vreau si eu siglele de unde imi pot face rost de ele?

                              Comment


                              • #60
                                De la mine 0743028440 da un telefon si te rezolvam
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google