Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare baieti. Am si eu o rugaminte la voi. Are cineva relatii pe la RAR din Bucuresti ? Am de luat un examen pt atestare ITP. Am luat proba practica dar teoria am imbulinat-o. O sa fiu si eu dragut! Va multumesc

    p.s Off sper sa pot ajunge si eu odata la intalnire. Super stresat am fost si inca voi fi .
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Salut. Imi poate face cineva rost de chestionare RAR ? Pe net nu se gasesc. Marti am examen scris si m-ar ajuta mult aceste chestionare. Raman dator, dau si bani ..... Multumesc.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • sal.
        am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
        mersi
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • ...care imi zice si mie niste preturi de cazare la particulari pe langa Mamaia?...asa cu aproximatie...

          Comment


          • Originally posted by vyp75 View Post
            sal.
            am si eu nevoie de un set de sigle cu clubul vostru daca aveti cumva, vreau sa fac un tablou pentru internationala de anul viitor.
            mersi
            Da-mi un PM cu detalii si o sa iti trimit.
            sigpic

            Comment


            • Logan club Tulcea va invita vineri la o mica regionala Intalnirea de inceput ia loc seara in parcarea stadionului delta O sa iesim din tipare si o sa incercam sa facem o regionala mai deplasata Din cauza lipsei posibilitatilor de cazare ne-am hotarat sa mergem in natura O sa mergem la un mic pescuit si un gratar in apropiere de tulcea Mai exact la nufaru O sa va rog daca doriti sa veniti sa ne anuntati Imi cer scuze pentru perioada asta scurta de gandire ce o oferim dar eu cred ca e mai mult decat de-ajuns Data este 24.07.09 ora de intalnire o sa fie 17:00 Parcare Delta

              Se va sta peste noapte Asa ca ii rog pe toti cei care doresc sa vina sa isi ia echipamentul de campare (corturi si alte alea)
              Last edited by yakuzel; 21 July 2009, 23:31. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Fratilor i-a spuneti-mi si mie ce parere aveti despre taiatul arcurilor fata-spate pentru a cobora garda masinii putin mai jos. Nu cu mult, o idee doar, avand in vedere ca unele editii sunt putin mai inalte de spate si nu este tocmai estetic si plus de asta sunt probleme la franare la viteze mari si sosea umeda cu tot cu ABS. Cine poate sa-mi spuna cum sta treaba?
                DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                Comment


                • stiu ca din arcurile fata-spate se taie..maxim o spira ..
                  http://www.tutorialelogan.ro/pentru mai multe detalii de demontare vezi in acest link http://www.youtube.com/watch?v=aFFoQhHQHbwdetalii si discutii aicihttp:...

                  ia legatura cu crististreulea sau cu deluxe ca si el credca stie

                  Comment


                  • Originally posted by unEL View Post
                    Daca tot vrei sa fii "rautacios" si ai folosit NSL ... o sa-ti raspund.

                    A.S. No Speed Limit ROMANIA este o organizatie recunoscuta ca si club sportiv si e in topul celor din romania.
                    Are un statut si o reglementare legala.
                    Legitimatiile se folosesc in cazul evenimentelor pe care le organizam sau la care participam si sint multeeee. Ultimul a fost la Mangalia weekendul trecut.
                    Ne folosesc in cazul in care nu purtam tricourile pt. acces la diverse organizari legale, discounturi in magazine de profil, si reprezentare oficiala chiar si in fata "organelor" de tot felul.
                    In cazul delegarilor ne legitimam cu acestea.
                    Este o legitimatie a unui club cu statut si cu dari la stat.
                    Este recunoscuta de toate cluburile si firmele de profil, chiar si de organele statului.

                    Noi ne recunoastem dupa alte lucruri de cat o legitimatie.

                    Daca pe cea a clubului o gasesc utila si folositoare, asta o gasesc drept fitza fara suport ... sau mai bine zis .... just for fun.

                    P.S. Logan Club este inregistrat la registrul comertului cu sigle la OSIM si plateste dari la stat ca sa aibe nevoie de legitimatii ???
                    ...bah baieti cum permiteti asa ceva pe bucatica voastra de forum?Vine unuelu(pacat ca e loganist doar cu numele) asta si si-o flutura pe aici.Voi ati fluturat-o pe a noastra(loganclub) la ei pe forum?...daca nu fugutza ca mai este timp.Ete ce se mai lauda ca a lui este mai mare si mai tare,mai lunga si mai lata...eu cred ca degeaba este daca nu stie sa o poarte
                    P.S.m-am gandit sa postez aici ca acolo aveti topic dedicat si vad ca unii vor sa va pateze legitimatiile.

                    Comment


                    • Userul unel a intrebat la ce ajuta legitimatiile fara intentii malitioase cred eu, el gandindu-se ca intr-adevar e o diferenta intre clubul nostru si clubul lor, sonykel i-a explicat si i-a intors intrebarea si unel a explicat si el (cu anumite adaugiri poate putin rautacioase, dar cei doi se cunosc, daca ar fi fost vorba de 2 useri care nu s-au vazut niciodata era altceva). Normal ca un club de marca va fi privit altfel fata de un club de racing dat fiind faptul ca au fundamente destul de separate. Nu cred ca de aici e cazul sa ajungem la flame-uri intre forumuri/cluburi
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        Miercuri 19.08.2009 Intalnire Aniversara.
                        Se implinesc 2Ani de Logan Club.
                        Prezenta Obligatorie ptr toti membri, forumisti noi sau vechi.
                        Ne vedem la 21:00 la Captain Cook.
                        Preferabil fara masini ca sa ciocnim si noi un pahar...
                        Deci miercuri cine vine?
                        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                        Comment


                        • Prezent!!!
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • Un dentist bun in ct? Sa aiba mana usoara si tarife de bun simt... Dar mai mult conteaza sa aiba mana buna... Astept info ca nu se mai poate turbez...


                            PS. daca ma duc eu il conving si pe andy
                            PS2. Preferabil cabinet la parter si cu vedere in parcare
                            Last edited by SoNyKeL; 21 October 2009, 08:56. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • idem cu ce a zis pufi mai sus, daca se poate cu mana buna, si preturi acceptabile(e criza)
                              "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                              Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                              Comment


                              • Deci suntem 4 pe lista
                                1.Sonykel
                                2.Andy
                                3.Zbf
                                4.Costas EXD

                                PS daca se poate sa aiba 4scaune sa ne tinem de mana si sa ne trateze pe toti in acelasi timp... Eu de 2nopti nu dorm , am incercat tot... Gata o scot da-o dracu de panarama ce e...
                                Last edited by SoNyKeL; 21 October 2009, 11:32.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google