Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa deal vine o vale si acolo faci stanga.. stim si noi stai acasa ma piratule

    sigpic

    Comment


    • Am auzit ca sunt drumuri in lucru prin zona aceea (de la peco pana la service- ar trebui ocolita zona) ... cred ca ar fi mai bine sa il luati si pe Beci, asa numai ca sa nu cumva sa va rataciti prin marele oras Tulcea... - asta daca tot vrea sa faca pe GPS-ul...

      Comment


      • bine , treaca de la mine , daca e sa mergem la tulcea si vrea beciu sa faca pe GPS-ul il luam pe beci da sa fie clar eu merg cu ioana nu cu marcel. da beci?

        sigpic

        Comment


        • ioana? marcel?........ :-??
          Intalniri Logan Club Constanta:
          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
          Ptr detalii : 0723.955.045

          Comment


          • Bravo Sonykel mil lasi mie pe marcel, decat deloc bun si el, daca face ce zic eu.

            Comment


            • marcel si ioana asa se numesc vociile de pe telefon , daca vrei femei sau barbat sa-ti dea comenzi...

              sigpic

              Comment


              • chiar ar fii interesant sa il aud pe Beci spunand "peste 200 metri virati BRUSC la stanga" cu vocea Ioanei
                sigpic

                Comment


                • copii eu sigur nu pot veni la tulcea , ptr ca pe 13 tre sa plec pana la bucale...

                  sigpic

                  Comment


                  • Sonykel stiu de ce voci era vorba, ii dadeam lui beci o statie si trebuia sa-si schimbe vocea, la tine ioana si la mine marcel. Pentru marcel ii era usor.

                    Beci, ce faci, ai chef de plimbare, mergi cu mine (sa stiu daca il mai iau pe taicamiu)? E posibil sa raman peste noapte, depinde de servicce, ca am si distributia de schimbat la masina. Cazarea o asigur eu la dormitorul CFR, e aproape de gara.
                    Last edited by jkl; 7 September 2010, 09:12. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • maine 08.09.2010 plec spre resita pt 3-4 zile....urmez traseul cta-bucale-pitesti-oltenii-caransebes-resita...
                      ceva pachete,oameni interesati de acest traseu....

                      pt interesati:0766.58.62.15
                      love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                      Comment


                      • msine dim la 6 plec din ct spre tulcea... mai am un loc liber maxim 2 dar inghesuit sau ceva de dus/adus ... daca aveti ceva intrebari ptr echipa Star Service etc sunatima sau lasatimi un SMS.

                        sigpic

                        Comment


                        • deci maine pufule bam cafeaua sau un suc...la tulcea...
                          Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                          Comment


                          • apa plata , da un semn cand ajungi prin tulcea

                            sigpic

                            Comment


                            • bai sonykele , cica esti puradel ma , asa zice bleizar

                              Comment


                              • unde ma???

                                L.E. i-am raspuns ma
                                Last edited by SoNyKeL; 15 September 2010, 21:43. Reason: nu-mi mai modifica mesajele , atat timp cat sunt la cafenea pe ct , pot fi off-topic si imi asum raspunderea ptr orice...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google