Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da tin sa multumesc pe acesta cale domnului JKL ca nea carat pana la tulcea si a mai stat cateva ore dupa noi pana am rezolvat treburile.

    sigpic

    Comment


    • Azi mi-am luat carlig de remorcare si nu stiu unde sa merg sa-l montez, ca la Olteanu nu ma duc nici mort. Cine ma poate ajuta si pe mine?????????? Vreau cineva care sa stie sa faca si legaturile la cablaraie.

      Comment


      • Vreau sa schimb filtrul de polen, aveti idee de unde as putea sa iau mai ieftin?????

        Comment


        • pe poporului vezi ca sunt destule
          drive with speed than you die fast

          Comment


          • Baieti ia spuneti o facem de un gratar pana nu incep examenele
            drive with speed than you die fast

            Comment


            • eu as propune ceva pentru 1 mai daca exista doritori

              Comment


              • facem gratar dar pe 2 mai si discutam duminica

                sigpic

                Comment


                • aa ok domnu...si vreau sa te mai intreb ceva maine...sper sa nu uit

                  Comment


                  • - La multi ani tuturor celor care poarta numele de : Gigi' si Geta'

                    Comment


                    • Mersi de urare
                      Marti pe 27 la ora 8:30 am programare la revizie la Star Service Tulcea.Vine cineva?Are cineva de dus/de luat ceva? Daca da, astept mesaj aici sau la telefon.
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • Sanatate maxima si fericire nene GxG-ule ... eu mai am 800km pana la revizie. Daca aveam si km da si banii necesari te insoteam cu placere. Daca tot te-ai invitat sa ne ajuti am si eu un pachet de adus din TL, ca dimensiuni: 175/90-60-90 si 55kg ce zici ma ajuti ?!!! La multi ani!!!
                        Last edited by andy_x3m; 23 April 2010, 15:50. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Cred ca o sa fie prima revizie care o sa o fac la fix sau chiar mai putin;restul le-am facut la vreo 2-300km(chiar 700 km)dupa termen.Dar daca mai aman inca 1 saptamana mi-e ca sar la 1000km.
                          Ce vechime are pachetul ? daca e pana in 25 de ani ma bag (preferabil aproape de 18)
                          Last edited by gxg; 23 April 2010, 17:01.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • nu e cam inalt pachetul pt tine? Te ajut eu sa il cari ... cre ca ne-o luam de la catalin.
                            ps. La multi ani si la multi bani!
                            sigpic

                            Comment


                            • -GxG-ule te dai la pachetul meu?...Mrrr!!! e valabil si pentru tine yrman... doamne ce prieteni saritori... ma mandresc cu ei )
                              -Dar tu nu mai ai garantie de depasesti km? sau baietii de la service sunt asa... mai intelegatori?

                              Comment


                              • eu stiu ca e o mica marja de km .. 1000 maxim 1500 suni si le explici daca e...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google