Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Lumea ma iubeste...
    Long live the king

    sigpic

    Comment


    • #17
      Pai daca meriti;)

      Comment


      • #18
        Originally posted by Hellman
        u acum ai cam 20 de posturi pe zi ... supercar care e moderator are cam 4 posturi pe zi
        Las' ca nu tre sa ai multe posturi sa fi un moderator bun, supercar face treaba f buna chiar daca are mai putine posturi pe zi decat alti membrii....:p

        PS: mebru fff multumit de toti moderatori si de admin)
        PS2: sonykel aduce veseliea pe forum si poate merita o functie de VIP (doar e cunoscut de toti))
        Last edited by mishu_wrc; 15 October 2007, 20:19.
        ...de doi lei :p

        Comment


        • #19
          Originally posted by mishu_wrc
          Las' ca nu tre sa ai multe posturi sa fi un moderator bun, supercar face treaba f buna chiar daca are mai putine posturi pe zi decat alti membrii....:p

          PS: mebru fff multumit de toti moderatori si de admin)
          PS2: sonykel aduce veseliea pe forum si poate merita o functie de VIP (doar e cunoscut de toti))
          eu zic k merita sa fie si moderator ... omu e mai tot timpu pe forum
          1.6 MPI CRAZY DRIVER

          Comment


          • #20
            Originally posted by Hellman
            u acum ai cam 20 de posturi pe zi ... supercar care e moderator are cam 4 posturi pe zi
            Nu conteaza cate posturi ai, ci ce scrie in acele posturi...
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              corect dar hellman nu pricepe...
              ma hellmane tu folosesti accesori originale logan???ca daca nu iti dam ban de pe acum

              cum ar fi sa scoata cei de la logan o regula... daca nu conduceti cu pantofi logan nu va garantam ca franele vor fi eficiente...
              si vor aparea topicuri gen ma rod pantofi ce sa fac?
              sau ai mei iau apa...
              stangu bate spre dreptu sa ma duc sa le fac geometria la talpi?

              PS. desi unora le sunt simpatic uni imi dau minusuri... am primit de 2ori minus la acelasi post... dar lasul nu se semneaza

              sigpic

              Comment


              • #22
                Se castiga ceva din meseria din moderator sau ce? Din moment ce nu castigi nimic ce rost are sa iti mai adaugi o obligatie pe langa nevasta,munca,copii,parinti,curent,intretinere etc?Va zic sincer eu unul nu m-as baga asa ceva nici daca m-ar plati careva ...prea mult timp pierdut aiurea observand ce zic altii si dand cate un raspuns de fiecare data pentru a intretine atmosfera .

                Comment


                • #23
                  sonykel, pai tu numai acum ti-ai dat seama ca sunt mai multi dusmanosi pe aici?

                  din pacate pe unii ii mananca faptul ca ai multe posturi, ca ai multe aprecieri si cum te pot arde altfel decat sa-ti dea -

                  Comment


                  • #24
                    eu daca nu-mi zicea nea cristi ca-s pe locu 3acum 2saptamani nici nu-mi dadeam seama... eu nu am nimic ca mi-se da minus ca e dreptu lor daca nu ma inghit sau considera ca-s offtopic si inteleg si faptu ca nu-si scriu numele ptr ca le e frica de razbunare oricum nu fac asa ceva. dar macar sa dea un motiv de genu amice esti idiot sau scrii cu picioarele sau gandesti cu curu...

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Mi-am luat si eu - si la fel, nesemnate. Noi sa fim sanatosi si masinutele noastre sa mearga bine ca restul nu conteaza. )

                      Comment


                      • #26
                        sonykel trebuie sa uzi masina cand vine...vezi ca mai sunt 52 de zile...trebuie sa iesim cu toti undeva cand iti vine masina

                        Comment


                        • #27
                          iesim in functie de cati bani am fac cinste ori cu un fursec la aqua ori cu o pizza la scoica )

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            sau in bulgaria la o cafea daca te tine )

                            Comment


                            • #29
                              ma tine da las masina al intrare in vama sau bem cafeaua in vama

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                ideea cu bulgaria e buna ca scapi mai repede de rodaj....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google