Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    dak vb de reputatia de pe forum ... plm ... poate ai dreptate ... sincer nu ma uit la graficele alea , cine ce rep are , ce poza , ce avatar si asa mai departe ... da hai sa vedem si in orash cum sta treaba ;) (no offence , nu am vrut sa sune a bashini da ... stii tu ;) )

    Comment


    • #47
      ti-a suflat palu in gura ma?

      sigpic

      Comment


      • #48
        ba da apare mai sus... dai repede delete...
        si tu tiam raspuns tia suflat palu in gura? adica tea influentat? crezi ca ma intereseaza reputatia din oras?nu ma intereseaza nici asta... sincer chiar ai dato in bashini... si nu e asta forumu potrivit

        sigpic

        Comment


        • #49
          sonykel, ce vrea ma nene zeze asta?

          Comment


          • #50
            e vrea sa zica intrun cunvat ca el are reputatie in oras e cunoscut domne in licee si ca eu am reputatie aici doar pe forum si ca in rest sunt un nimeni si ca nimeni nu stie cinei GAD-u toata lumea stie de ZZZ si de ZLA si sa nu uitam de PAL... si eu acum ma ofitc si imi tai venele cu lingura de lemn ca nu mai pot de suparare

            sigpic

            Comment


            • #51
              hai mah bine ... got the ideea ... scz ca v-am deranjat forumul ... scz ca am dat-o in bashini ... scz ... ce plm atata scuze ? shony lasa glumele pe seama mea , a fost comic cat a fost , eu nu mai postez pe forumul vostru si toata lumea e fericita ;) ... PACE VOUA ... si iulian_vis ... ne cunoastem ? dak nu ciocul mic baiatul ...

              Comment


              • #52
                dar ce glume sau facut pe seama ta?

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by sonykel
                  e vrea sa zica intrun cunvat ca el are reputatie in oras e cunoscut domne in licee si ca eu am reputatie aici doar pe forum si ca in rest sunt un nimeni si ca nimeni nu stie cinei GAD-u toata lumea stie de ZZZ si de ZLA si sa nu uitam de PAL... si eu acum ma ofitc si imi tai venele cu lingura de lemn ca nu mai pot de suparare
                  ai uitat sa specifici : XXX XXY BLA BLA BLA ETC TRA LAL LA LA LA .... si multi multi altii ...
                  Last edited by Cristi_Xp; 18 October 2007, 02:14.

                  Comment


                  • #54
                    sonykel... zeze nu va mai certati lasati reputatia ce naiba parca sunteti copiii de aia mici )

                    Comment


                    • #55
                      zeze e cum zici tu dar sincer nu ma intereseaza cat ma aprecieaza astia... scopu meu e sa termin facultatea so duc bine sa muncesc pe un salariu frumos si sa fiu bine sanatos

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Ciocu mic in fatza ta? Hai pa nenica ca eu am intrebat doar cine esti nici macar nu m-am obosit sa te intreb ceva. Mucles. Fiecare sa-si vada lungul nasului!

                        Comment


                        • #57
                          gata va rog nu va certati... iuliane nu-l lua in seama pe zzz asa raspunde el mai acid

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Pai asta e sonykel, eu nu l-am intrebat nimic, nu imi zice ciocu mic. Sincer nu am chef sa ma cert cu nimeni dar nici nu vreau sa ma jigneasta zzz

                            Comment


                            • #59
                              frate, voi a-ti luato razna rau...c naiba aveti d va certati?? parca va cunoajteti d ieri in pielea mea....
                              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                              Comment


                              • #60
                                nu avem ma nimic tocmai ne-am calmat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google