Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by fabulous4u2
    Bai baiete mai usor cu scandalul cu set-ul si met-ul...din cate stiu eu juma din lista aia nici nu mai are carnete ba chiar au mai tras si plimbari pe la politie nu demult...aici nu am venit sa ne certam pt ca daca am fi zdrentze am putea sa va turnam acolo la aqua sau pe varianta oricand vrem,si voi la fel....si ar fi care pe care....oricum voi sunteti arsi de atunci cu aqua si cu politia..(plus certurile din conf de pe mes-stiti voi)..asa ca haideti sa stam cu totii in banca noastra.....eu unul am trecut de mult peste copilariile astea asa ca mai bine suntem prieteni decat dusmani nu>?..Zic asta pt ca o parte din numerele pe care le-ai etalat acolo sunt prieteni cu mine si nu vreau sa se sup pe mine.
    stii care e chestia ... in afara de trf cu care nu am nici1 tangenta cu toti ma cunosc si cu cativa sunt prieten f bun ... nush ce scandal ai auzit cu garda ... si lista aia a fost data pt a continua "caterinca" facuta de sonykel referitoare la rep si celelalte ... nush de ce va invitati in discutii cei care sunteti pe afara ... aici era vb de mn si sonykel si nu e cearta intre mine si sony ca ne stim de ceva vreme ... dak nu va conivine ce zic , sariti peste , ba chiar rugati un admin sa-mi stearga posturile ... sincer nu ma intereseaza ... si cu faze " orikum sunteti arsi " etc , stai tu mai usor ... cum eu nu te cunosc pe tine , tu nu ma cunosti pe mine ... nu stii ce am facut , nu stii cu cine sunt prieten si asa mai departe ... dak respectai ce ai zis (faza cu statul in banca) nu lasai mesajul asta. nu cred ca m-am luat de cineva care m-a lasat in pace.in fine ... eu imi vad de treaba mea atata timp cat si restul isi vad de treaba lor si nu-mi pomenesc numele, porecla , nr de inmatriculare aiurea prin posturile lor si cu asta cred ca am incheiat. de acum o sa am grija nici eu sa nu va pomenesc in posturile mele(care o sa mai fie). ROG UN ADMIN SA STEARGA POSTUL CU LISTA CU NR DE INMATRICULARE SI ORICE ALT POST DE AL MEU PE CARE IL CONSIDERA "NE-LA-LOCUL-LUI" !!!

    Comment


    • #77
      Bai nene, calmeaza-te. Ti se pare ca toata lumea are ceva cu tine, sa mor io de nu. Nu am vrut sa mai postez nimic dar la fiecare post de-al tau nu uiti sa pomenesti cine esti tu si ce prieteni ai. Uita-te si tu cum arata posturile pe forumul asta si apoi continua sa postezi.

      Imi cer scuze la toti, inclusiv tie, daca te simti din nou atacat dar mi se pare ca exagerezi. (acu sa vezi negative )

      Comment


      • #78
        Originally posted by zeze
        pt a continua "caterinca" facuta de sonykel referitoare la rep si celelalte ... nush de ce va invitati in discutii cei care sunteti pe afara ... aici era vb de mn si sonykel si nu e cearta intre mine si sony ca ne stim de ceva vreme ...
        bai esti sigur ca nu ne certam :d
        hai ma gata calmativa

        sigpic

        Comment


        • #79
          Lol acum mi-am dat si eu seama ca m-am bagat aiurea ca musca in...lapte...in discutia asta.))....dar ce sa fac cand e vb de bataie scandal etc treb sa sar si eu imediat chiar daca sunt in plus si n-am nici o treaba cu nimeni

          Comment


          • #80
            e se mai intampla...

            sigpic

            Comment


            • #81
              fabulous4u2 sa revenim la lucruri mai pasnice,incercati sa schimbati subiectu!!!

              Comment


              • #82
                azi am mancat de la MC 3dublu chess si 2portii mari de cartofi cartofii erau cam sarati... ce parere aveti?trebuia sa-mi mai iau si un big mac sau sami iau si un mc toast?
                PS. am schimbat subiectul intr-un mod subtil...
                Last edited by SoNyKeL; 18 October 2007, 00:16.

                sigpic

                Comment


                • #83
                  trebuia sa iei un dublu sau triplu big mac )

                  Comment


                  • #84
                    aham o sa incerc maine si va zic... ce gust aveau cartofii

                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      cine iese in seara asta joi adica pe la ora 23 la Aqua magic? ca sa stiu daca trec pe acolo!

                      Comment


                      • #86
                        maine seara nu dar vineri da D

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          atunci ne vedem vineri seara la ora 23 in Aqua
                          Last edited by SUPERCAR; 18 October 2007, 00:46.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Hellman
                            ce mare chestie .. a dat omu un burn si am tras de 2 ori frana de mana si gata ... ma gandeam si eu k e ceva mai interesant sincer acum ... chiar nimic interesant ... dk vrei iti aratam noi ce potzi sa faci cu loganu ....
                            invitatie la vara pe circuit la sannicolaul mare ) sa ne arati ce potzi sa faci cu loganul !

                            Originally posted by zeze
                            ai uitat sa specifici : XXX XXY BLA BLA BLA ETC TRA LAL LA LA LA .... si multi multi altii ...
                            rezolvat cu numerele de inmatriculare!
                            Incearca sa scrii fara mirc...tu si ceilalti , next time warn !
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Cristi_Xp
                              invitatie la vara pe circuit la sannicolaul mare ) sa ne arati ce potzi sa faci cu loganul !


                              rezolvat cu numerele de inmatriculare!
                              Incearca sa scrii fara mirc...tu si ceilalti , next time warn !


                              pe circuit e simplu k esti singur pe pista .... in orash e mai frumos ... alta chestie ... si cei apropiati pot confirma cum conduc ....
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Hellman
                                pe circuit e simplu k esti singur pe pista .... in orash e mai frumos ... alta chestie ... si cei apropiati pot confirma cum conduc ....
                                ca o cizma....glumeam hellman....nu frate, conduce bine, prudent...e cel mai sofer cuminte din cta
                                :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                                proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google