Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu promit nimica ...mi s-a umflat falca destul de urat deabea am dormit azi-noapte...

    Comment


    • am visat azi noapte ca boxam cu fata ta , dar nu mi-am inchipuit ca a fost asa real visu...

      sigpic

      Comment


      • Salut. V-ati adunat in seara asta? Eu deabia acum am ajuns acasa de la servici. As fi venit si eu dar sunt prea obosit. Poate in alta seara sau ramane pe duminica.....toate cele bune.
        Last edited by andy_x3m; 28 May 2010, 13:48.

        Comment


        • da ne-am adunat..ionut tie nu ti-am dat sms..ca nu mai am nr tau...si i-am zis lu pufi sa imi mai dea nr de tel ...dar el e cu capu in nori...
          Last edited by andy_x3m; 28 May 2010, 13:48.

          Comment


          • Stai linistit logane ca nu astept sms pentru intalniri, dar azi am avut o zi tare grea la servici. Nu am avut cum sa vin mai devreme acasa ca sa vin la adunare. Dar la ce ora ati fost la aqua? Va adunati mai devreme sau tu nu ai fost?

            Comment


            • pai ne-am strans pe la vreo 18 ( eu mushu , beci , otomanu , si nelipsitu pufos ) .. .. bai nu venim ...dar asta e eu imi fac datoria sa il ajut pe pufi .. ca nu imi cade mana sa dau 3 click-uri pe telefon si dau sms-uri
              Vineri o punem in stil "gogoasa imfuriata" ?
              Last edited by SoNyKeL; 27 May 2010, 10:17.

              Comment


              • Veneam si eu vineri la o gogoasa vb vine la una ca deja imi ploua in gura dar sunt plecat. Data viitoare o sa ma bag si eu la o haleala )
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Pentru vineri sunt de acord cu "gogoasa infuriata". Sper ca nu o sa ajung tot asa de tarziu acasa.Oricum daca va adunati o sa dau un mesaj cu cate gogosi maresc comanda voastra. Toate cele bune.

                  Comment


                  • pentru vineri vedem ne auzim.
                    pe langa cei enumerati de loganu , a mai fost si andy,lexdeejay,kelu

                    sigpic

                    Comment


                    • Logane faza cu bunul simt e cam mult spus nu crezi?... "mai taie", era mai bine si mai simplu sa dam mesaj daca venim... sa stiti cati veti fi. Eu unul eram de munca cu 5 clienti pe cap si un telefon care imi suna in ne-stire, am vazut msg-ul dar in el ai scris clar sa confirmam daca venim. Iti multumesc pentru cele 3 cklicuri ale tastelor, data viitoare iti voi da telefonul meu sa trimiti mesajele, in timp ce eu iti voi incarca bateriile... poate asa vei invata sa vorbesti cu cei mai in varsta)

                      Comment


                      • Uite asa scapi Loganule de maseaua aia stresanta zi bodaproste ))))
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • s.catalin are dreptate... aia e loganule pregatestete sa ne exersam stomatologia pe tine...
                          asa sunt astia mici tinerii sunt agitati si infierbantati si nu gangesc ceea ce scriu din cauza agitatiei.
                          aseara a fost chiar ok din punctul meu de vedere.eu am incercat sa va fac pe plac am mutat intalnirea mai devreme ca sa nu stea mushu singur sau altii care nu pot venii la8. si asta sa si intamplat au fost vreo 3mini intalniri.
                          de la 6la7:30 de la 7:30 la 8:30 si de la 8:30 la 9.
                          nu e nici o problema doar loganu care nu mai gandeste...

                          sigpic

                          Comment


                          • Bai dar sa imi faceti o anestezie ...din pacate mi-a trecut durerea...maine ma duc la doctorita ..ma elibereaza cam de vreo 100 de ron
                            PS : sa trimiti vreo 23 de mesaje si sa iti raspunda decat 1 .. e cam ...
                            Last edited by SoNyKeL; 27 May 2010, 14:02.

                            Comment


                            • Vineri seara , incepand cu orele 19:00 cine vine la aqua.
                              1.Sonykel
                              2.
                              3.
                              4.
                              5.
                              6.

                              sigpic

                              Comment


                              • In seara asta, incepand cu orele 19:00 cine vine la aqua.
                                1.Sonykel
                                2.jkl
                                3.
                                4.
                                5.
                                6.
                                __________________

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google