Bazar Constanta

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Vand Logan 1.6 mpi an 2005
    Varianta Ambition
    -abs
    -aer conditionat
    -2 airbag-uri
    -toate geamurile electrice (cel de la sofer secvential)
    -oglinzi electrice si incalzite
    -cd player + 4 boxe original
    -servodirectie
    -portbagaj clean
    -leduri bord schimbate si butoane consola
    -buton deschidere portbagaj din masina
    -jante aliaj originale
    -cauciuri iarna
    -km 132.000 reali (facturi de la reprezentanta pana la 105.000 bonuri pentru restul de km)
    -fara probleme tehnice sau estetice exceptand zgarieturi inevitabile prin trafic si mici gionturi pe ici pe colo.

    La 120.000 am schimbat ditributia (curea, rola, pompa apa), antigelul, uleiul, filtrele, bieletele, curea accesorii, unghi de fuga facut, nu cere bani, foarte intretinuta, nu scoate fum, functioneaza impecabil, tapiterie e impecabila (a avut huse tot timpul), nu a fost alergata, birjarita.
    Jantele de vara Rial + cauciucuri Michelin se vand separat doar pentru cel care doreste sa cumpere masina.
    pretul poate ramane fix daca ramane tubul de bass pe masina.
    Pret 3800 euro negociabil.
    0724.160.402

    Poze facute azi.
    Attached Files
    Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

    Comment


    • #92
      Am 4 cauciucuri dupa schimbul de anvelope:
      - 2 Montana dot 2005, echipare originala au 50 si ceva de mii de km si mai au ceva carne
      - 1 Montana dot 2005, rezerva originala pare nefolosita mai merge mult si bine
      - 1 America La800 dot 2008, cu carne buna pe el
      Cine are nevoie sa faca oferta ca le dau ieftin.
      Ca o precizare eu am luat masina second si astea erau anvelopele de pe ea.

      Comment


      • #93
        Originally posted by Loganu View Post
        Vand odorizante de camera si masina CWS(85 ml) cu miros de guma turbo(exact ca in magazinele Nike,Adiddas) pret 40 ron 0767102679
        uuuuuuuuuuupppppppppp

        Comment


        • #94
          [Vand] Nokia X3-02

          Vand telefon Nokia X3-02, cumparat nou in data de 6.08.2011, 16 ore vorbite , nu are nicio zgarietura l-am tinut numai in husa . Pachetul contine: telefon, card micro sd 2 gb, cablu usb, casti , incarcator si husa. Mai are garantie pana pe data de 6.08.2013. Telefonul este necodat. Contact : 0729810586 de preferat numai pentru constanta

          Pret: 350 ron
          Attached Files

          Comment


          • #95
            sal emr3. in caz ca mai ai capota cu aerograf..ma gandeam ca poate facem un schimb; bine..culoarea la mine e rosu passion..insa pp ca oricum o sa o adaptezi ..in fct de cul masinii tale!?..se prezinta ok..nu are decat de la pietricelele sarite de pe drum ..vre o 3..zbenghiuri..abia vizibile..cat despre dif.. ma gandeam sa iti dau un set de faruri angel eyes la cutie, cu lupa pe ambele pozitii, reglate cu acte- sunt cu fond negru; vin cu becuri pe ambele pozitii; au un led ars- necesita inlocuire; le am spalat si o facut scurt pe becu` de la pozitie..si mi a ars si ledu`); astept un reply; event iti dau farurile pe oglinzile de mcv; te gandesti si ma anunti. numai de bine..si sal` colegilor din c-ta.


            Important Moderator or Administrator NoteAm rugamintea sa scrii corect!
            Last edited by andy_x3m; 10 November 2011, 10:03.
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • #96
              @neoreal...capota am dat-o de mult....oglinzile le am....trimite niste poze cu farurile daca vrei...sunt interesat de faruri...
              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

              Comment


              • #97
                cumpar motor 1,5dci euro 4

                Comment


                • #98
                  Imi cer scuze pentru eventualele erori de ortografie/ortoepie..cand te grabesti si/sau conditiile o impun..implicit tastezi pe vre-un camp de pe touch si sunt minus ceva grade afara..si lumina cam nexam..aia e; am mai avut ceva conflicte legate pe/de tema asta si chiar n-as vrea sa le reiterez din nou..nu aici si nu asa. Scuze ..sincere!! din nou?..pentru eventualele neintelegeri..grafice! si multumesc pt atentionare.
                  Salutari colegilor din constanta.
                  Emr3 ai P.M. ;). Numai de bine.
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #99
                    Sal'tare! As dori sa achizitionez un sistem audio pt masina, in viitorul foarte apropiat!(28 luna aceasta, sau dupa 28)! As dori si eu niste pareri, cam ce ar merge pe logan ph2, ce ar fi ok din pct de vedere al sunetului, cablajului (fara prea multa bataie de cap!)! Daca puteti posta niste linkuri cu sistemul respectiv ar fi mai mult decat bine venit (vreau sa achizitionez sistemul nou, nu sh, postez aici pentru a nu deschide un topic nou degeaba, stiu ca s-a discutat in alte locuri despre asta dar vreau o parere cat mai concreta, gen "uite aici, ar merge ok" si etc) Nu raspundeti gen "daca ai bani se poate orice" sunt constient si eu !

                    Vreau sa achizitionez urmatoarele:
                    -Boxe spate (maxim 200 W- nu trebuie mai mult)
                    -Subwoofer (Tubul de bass este si el o varianta desi as prefera cu incinta, gen inchis)
                    -Amplificator (aici chiar nu ma pricep cum ar trebui sa fie)
                    -Condensator (1.0 F sau 1.2 F maxim --nu consider ca ar trebui mai mult)

                    Buget : 1200 RON (daca e mai putin nu e nici o problema, nu ma deranjeaza

                    Multumesc anticipat tuturor care vor raspunde!

                    PS: voi discuta si cu baietii la intalnire duminica, dar mai este pana atunci!
                    PS 2 : puteti spune si ce configuartii audio aveti voi pe masini , pentru a incerca cat de cat sa ma orientez (nu-mi puneti linkuri gen "www.be-loud.ro"-gasesti aici, ma intereseaza linkul cu produsul exact, ca eu nu stiu din 1000 tipuri de difuzoare care ar fi sau ce model impedanta etc)

                    Comment


                    • Baiatu, vii duminica si asculti la mine. Iti fac pret si iti promit eu ca iti iei/
                      PS - ce vrei exact? HU+boxe fata/spate+sw cu statie????
                      sigpic

                      Comment


                      • Boxe fata m-ar interesa mai putin (pentru moment), restul enumerate sunt prioritare!
                        PS: O sa razi/radeti dar habar nu am ce inseamna HU ! Cum am mai spus si mai sus - Nu ma pricep!
                        Last edited by kopkilooo; 25 November 2011, 11:14.

                        Comment


                        • Pentru o auditie decenta ai nevoie ca "scena", locul unde se produc lautarii, sa fie cat mai bine distribuit, iar pentru asta sunt obligatorii boxe pe fata - recomandarea mea: sistem cu twetere si mid bass, evident filtrate pasiv.
                          HU - sau pe romaneste Head Unit, inseamna casetofonul. Aici pleaca buba. Daca ramai pe ragalia aia de pe logan nu faci nicio branza, dar... te rog, ai numere noastre. Suna si vii sa asculti 2 masini.
                          sigpic

                          Comment


                          • Le voi asculta duminica (maine) daca vor veni acele masini

                            Comment


                            • o oferta pentru supape retur injector 1,5 dci euro 3, ceva?

                              Comment


                              • Jante aliaj Logan

                                Cumpăr 4 jante de aliaj tip Sinaia pentru Logan (model 2005).Preț negociabil.Telefon 0768166777.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google