Bazar Constanta

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tuning logan

    vand set bari tuning pilot din fibra de sticla de culoare albastra (ph1) la numai 500 lei, faruri cu lupe la numai 150 lei, bara stok fata ph1 la 90 lei.

    vand set faruri stok ph1 la numai 140 lei,0743040054,mangalia
    Last edited by fifivik; 2 December 2011, 12:01. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • niste poze ceva?
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Mi-au "saltat" sigla fata. Daca are cineva si o da la un pret decent sunt interesat. E vorba de cea de ph1, scutul albastru.

        Comment


        • Salut , Caut si eu un far Stanga fata pentru PH1 la un pret rezonabil . Multumesc , astept mesajele voastre .

          Comment


          • oferta valabila pana la ora 16.00 pe data 21.12.2011
            pleaca de urgenta un prieten in italia si da la PACHET contra 1.500 ron
            urmatoarele:
            pat pe mijloc, sifonier in 4 canate, sifonier in 2 canate, canapea, 2 fotolii, 4 scaune, cuptor cu microunde, tv LG diag 56, dvd panasonic, ventilotor cu picior, mobila de bucatarie, plus altele

            repet se dau la pachet

            tel 0737448133
            Last edited by 78 PSU; 20 December 2011, 23:34. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Salut, caut geam de sticla pentru proiectoare de ceata logan ph2, aveti idee unde gasesc? sau are cineva?

              Comment


              • Nu se gaseste geam separat!
                Un proiector ceata nou pe original e in jur de 150-200 lei si replici turcesti gasesti pe la 50-100 lei dar sunt porcarii(se arde oglinda).
                Recomand unu sh pe original sau chiar nou de cat porcariile alea no name!
                Te salut!
                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                Comment


                • multumesc pt info , dar se gasesc cu geam din sticla? pentru ca ala din plastic este topit de bec

                  Comment


                  • Wtf?
                    Topit de bec?
                    Ce bec ai avut? Sau ce proiector?
                    Sau ... ai facut vre-o modificare?
                    M-ai facut curios!
                    Lucrez cu faruri si proiectoare de 5 ani si inca nu am vazut geam de proiector topit!
                    Poti sa faci o poza?
                    sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                    :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                    Comment


                    • gasesti la bursa...era un anunt pe acolo
                      Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                      sigpic

                      Comment


                      • e facuta modificare detalii despre bec poti afla de la sonykel, el a pus instalatia de xenon ... o sa fac o poza , si o sa o postez geamul proiectorului original este din plastic,de asta s`a topit

                        Comment


                        • Ok!
                          Stiu ce s-a intamplat!
                          Logan ph2 )) trebuia sa imi imaginez!
                          Ai o singura solutie!
                          Daca vrei xenon pe proiectoare schimba proiectoarele cu unele originale H11 ;)
                          Vezi ca o sa ti se topeasca si celalalt!
                          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                          Comment


                          • totusi cred ca daca am sa pun geam din sticla nu se va topi , ramane de vazut, putin probabil sa se topeasca si geamul din sticla , daca se topeste, o sa fac cum ai spus tu , o sa pun proiectoare de h11

                            Comment


                            • Iti place sa te chinui?
                              Daca ai topit plasticul, clar ai stricat si oglinda proiectorului!
                              Ce rost are sa pui sticla daca tie nu mai are cine sa iti proiecteze pe strada?
                              Gandeste putin!
                              Spor la ce faci tu acolo
                              sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                              :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                              Comment


                              • oglinda proiectorului nu este stricata cand o sa le schimb o sa fac un set de poze si am sa iti dau ideea este ca becul pus este putin prea lung, nu sunt tehnician in lumini,dar se vede cu ochiul liber o sa revin cu pozele week`end`ul acesta ! ms pt suport !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google