Bazar Constanta

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dupa cum ti-am promis, au ajuns sticlele. esti asteptat la garaj sa le montam. vb la tel.
    sigpic

    Comment


    • Vand cd-player (fara mp3) original de logan stare 10 din 10 functioneaza 10 din 10 ...se vinde ca fac upgrade...pret 70 ron...
      Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

      Comment


      • Nu am ce face cu el, dar ma intereseaza in caz ca ....
        Gandestete la un pret mai bun, si ti-ai gasit un client!
        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

        Comment


        • salut lampa dreapta spate.....are cineva....? :-??

          Comment


          • ce model? ph2, ph 1? semnalizare alba/galbena?
            sigpic

            Comment


            • imi cer scuze pt omiterea detaliilor,la semnalizare alb,cu bec galben masina e din 2007

              Comment


              • Vand acvariu Aquael de 110l cu capac,neoane(1sunflora si1sunglow,ceva de genu),1filtru extern Fluval205(schimbat buretii,ceramica,carbunii de Craciun)1filtru intern Aquael,incalzitor Aquael 150w,2pompe(una cu 2iesiri)furtun perdea bule,suport acvariu(dulap)etc etc.....pret 700ron cu suport,600ron fara suport...
                NU VAND SEPARAT,ma intereseaza doar banii...il dau pentru ca nu m-ai am timp de el...Acvariul contine in jur de 40-50 de pesti de diferite marimi....tel 0765061660
                Attached Files
                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                Comment


                • Am de vanzare un set de scaune originale de pasat,mentionez ca scaunele au si incalzire in ele.Pretul este de 300ron.
                  Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                  Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                  Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                  Comment


                  • dezmembrari

                    stie cineva unde se gasesc piese auto pentru logan din dezmembrari??sau parcuri auto din dezmembrari?
                    logan laureate 1.5Dci

                    Comment


                    • cumpar aripa stanga fata logan, far stanga, capota fata, bara fata cu gauri pentru proiectoare si grila, de preferabil toate sa fie culoarea albastru jandarm, masina e din 2007 ph1
                      logan laureate 1.5Dci

                      Comment


                      • Vand cd-player (fara mp3) original de logan stare 10 din 10 functioneaza 10 din 10 ...se vinde ca fac upgrade...pret 60 ron negociabil
                        Attached Files
                        Last edited by mushu; 10 February 2012, 09:47.
                        Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                        Comment


                        • vand rabla/tichet rabla 2012 , 2 bucati , 1600lei/buc
                          mentionez ca programul incepe pe data de 1 martie si atunci duc masinile la casat.

                          Comment


                          • Salutare.Cumpar set proiectoare cu tot cu forme pentru Logan face lift, mentionez ca nu am in dotare asa ceva, loganul este varianta fara proiectoare si eu vreau sa-i montez

                            Comment


                            • Vand stopuri fumurii...pret 200ron neg....tel0765061660(poze reale facute cu telefonul)
                              Attached Files
                              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                              Comment


                              • poze noi cu acvariul...dupa curatenie...pret cu suport ...600ron
                                Attached Files
                                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google