Bazar Constanta

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar bara fata logan visinie si pompa de benzina 1,4 completa ofer plata pe loc. 0764452473

    cumpar bara fata logan visinie ph1 si pompa benzina 1,4 completa. 0764452473
    Last edited by gilca; 21 April 2012, 12:42. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Cumpar 2 anvelope pt Logan, 185/65/R15 88T, de vara. Doresc doar NOI, prioritare sunt Motrio Impulsion, dar in lipsa acestui model, ar merge si alte marci/modele. Buget pana in MAXIM 300ron, deci poate se gaseste si sub aceasta suma. Astept oferte pe MP.

      Comment


      • Ma intereseaza acest filtru

        Originally posted by sarand View Post
        Aduc asa ceva, pretul este cam mare nu cel care il spuneau unu si altul de 25lei.
        Se monteaza sub grila de sub capota
        Motrio 8671017558 = 60 lei buc (in limita disponibilitati de livrare)
        Termen de livrare in jur de 5 zile.
        Salut ! Mai este valabila oferta ? Ma intereseaza si pe mine acest set de filtru pentru un Sandero.Astept un raspuns.

        Comment


        • cumpar Pompa servodirectie electrica (Logan diesel cu a/c) sh
          baiatul de la cumpana cu dezmembrari nu mai raspunde la nr ala cu 617 in coada. daca aveti alt nr.....
          Last edited by brusli; 14 May 2012, 22:38.
          logan laureate 1.5Dci

          Comment


          • Vand un bidon 5L ulei Motul 8100 X-Clean 5w40, Made in France. Il vand deoarece eu folosesc o alta marca de ulei, iar acesta l-am castigat/primit. Pretul este 150 RON.

            Acesta e uleiul.
            Attached Files
            Last edited by andy_x3m; 28 May 2012, 20:50.
            sigpic

            Comment


            • Up la jante...10mil sau schimb cu jante pe 15..+-diferenta.....(le-am avut de noi)
              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

              Comment


              • pret nou si fix la jante....800ron
                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                Comment


                • jantele s-au vandut...m-ai am de vanzare filtru sport K&N logan...(folosit 2sau3veri,nu mai stiu exact)+spray curatare si ulei...pentru 2-3 spalari...pret 250ron(fix) poza este informativa...revin cu poze m-ai pe seara sau maine....
                  Attached Files
                  Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                  Comment


                  • salut,

                    De vanzare 4 cauciucuri de iarna CONTIECOCONTACT WINTER + 4 JANTE de tabla originale renault se vand numai impreuna pretul este de 1300 RON.PT mai multe detalii la tel.0740 400 068.Anvelopele sunt in stare exceptionala .

                    Comment


                    • Salut baieti!

                      Vand jantele originale ale masinii la pretul de 800 ron
                      Attached Files
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Cati km. sunt rulate?(stiu ca tu ai si setul de "Speedline Corse" si as fi interesat).
                        Ai si capacele?
                        Last edited by Cromatic; 4 October 2012, 18:37.

                        Comment


                        • Buna seara Cromatic!

                          Pai sincer alea sunt rulate de cand am masina din 2007. Speedline-urile le-am folosit numai vara atat.
                          Capacele din pacate nu le mai am, le-am dat de mult timp.
                          Jantele speedline nu le voi vinde decat in cazuri extreme

                          Scuze am uitat sa scriu numarul de KM
                          Masina are acum 123000 km

                          Am uitat sa specific ca pretul este discutabil. Prefer ca jantele sa le pot da in Constanta deoarece e mai bine asa ca omu sa le vada live, sa le testeze etc ...nu vreau sa am reclamatii

                          O zi cat mai placuta va doresc!
                          Last edited by Christnacht; 5 October 2012, 08:51. Reason: Automerged Doublepost
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • ahhh si cat am cautat modelul acesta.....si la banii astia.....pret bun.....spor la vanzare....
                            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                            Comment


                            • Nu e nimeni interesat de jante ?
                              800 ron negociabil deci nu-i batut in cuie acest pret. Ca sa fie toata lumea multumita ne intelegem la un pret
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Jantele s-au dat! Time out
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google