Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut, am si eu o combina Philips C717 si are finalii arsi . Stiti pe cineva care poate sa repare si un pret aproximativ ?
    1.6 MPI CRAZY DRIVER

    Comment


    • Stie cineva unde se vopseste cu pulbere in camp electrostatic?

      Comment


      • multumesc mult baieti pentru ieri sunteti deosebiti mai rar asa ceva in ziua de azi.

        Comment


        • Originally posted by Cromatic View Post
          Stie cineva unde se vopseste cu pulbere in camp electrostatic?
          daca aflii imi zici si mie. Eu am cautat in Constanta da nu am gasit. Era un baiat pe acilea, pe forum, dar ... foarte aproape, la Timisoara.
          sigpic

          Comment


          • la legmas in navodari, 70 lei de janta, curatat si vopsit, dar atentie, acolo se curata cu nisip de granulatie mare. nu recomand.

            hellman, fata in fata cu intrarea de la liceul mircea, e un atelier de reparatii electronice, e un nene adrian care lucreaza super
            sigpicMy ride

            Comment


            • yrman, daca nu te deranjeaza sa faci un drum pana la Bucuresti(deci in nici un caz pana la Timisoara) eu iti recomand pe baietii astia, sunt super, dar si pretul e pe masura. La ei nu conteaza ca janta e din aluminiu sau de tabla, ei la un diametru dat iau acelasi pret, in speta pentru 15'' te costa 400Ron+50 Ron lacul+drumul +jantare-dejantare+ce mai cheltui tu pe subzistenta si toata afacera te duce pe la vreo 8mil.-eu unul nu sunt dispus sa cheltui banii astia ca sa vopsesc 4 jante de tabla.

              DeLuXe, si care e problema ca sablarea se face cu nisip de granulatie mare?
              Last edited by Cromatic; 28 September 2011, 22:22.

              Comment


              • Mai stiti vreo tapiterie auto in afara de cea de pe Poporului (colt cu Ion Nenilescu) ?

                Comment


                • Nu,in schimb o recomand pe aia
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu zic ca nu lucreaza bine dar sunt cam scumpi...300 ron mi se pare un pic cam mult. De asta caut o alternativa.

                    Comment


                    • 300roni dar eu o am de 3ani si destui kilometri. Iati huse la 99ron si le schimbi de 2ori pe an

                      sigpic

                      Comment


                      • Astia de la DACIA au o oferta pentru pentru montat/depozitat cauciucuri 15 lei/buc pentru montat si depozitare pe 6 luni
                        Last edited by petrica; 17 October 2011, 19:23.

                        Comment


                        • Cel mai ieftin RCA din constanta

                          Asigurari RCA , CASCO , LOCUINTE . CELE MAI MICI TARIFE !

                          Contact: 0726309958
                          0766430338
                          fairplayinsurance@transilvaniabroker.ro

                          Comment


                          • Re

                            Salut baieti,
                            Am si eu o rugaminte la voi.Sunt nou in C-ta si caut o scoala de soferi pt a-mi face Atestatul Profesional si nu stiu la ce scoala sa apelez.Stie cineva vreo scoala care face Atestate?
                            Multumesc anticipat!

                            Comment


                            • Atestat pentru ce? Ce vrei sa faci ADR, Gabarit? Din cate stiu se da la Buc examen, nu am idee daca s-au acreditat in teritoriu.
                              sigpic

                              Comment


                              • RE

                                Nu,deocamdata vreau sa-mi fac atestatul de marfa,poate pe viitor si celelalte.Dar din cate am auzit se fac si aici dar "buba" ar fi ca aici e cam scumpe' pe criza asta.Si daia v-am intrebat pe voi poate stiti ceva la un pret de criza.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google