Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cunoaste cineva vreo persoana care ar putea da o gaura de 122mm pentru hota intr-un perete de caramida cu grosimea de 440mm cu carota diamantata? Nu vreau sa mai bat in pereti ca am o vecina foarte dificila care are copil mic si la orice zgomot e la usa mea...
    Culmea e ca pentru beton armat am gasit dar mi-a zis ca la caramida nu se baga.

    Comment


    • Mai face cineva in ct chip tuning pentru logan diesel de 70cp la pretul de 350lei?
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • salut.

        Gasesc pe cineva care se pricepe la partea electrica ? Mi-au furat casetofonul si s-a oferit un prieten sa ma "ajute" cu un pioneer insa nu se potrivesc mufele din spate. Am luat eu un adaptor antena radio si mufe iso pentru Pioneer dar tot nu se potriveste cu cele de logan, asa ca am scos pini de la mufa si acum trebuie sa le introduc in mufele alea de logan insa nu ma pricep care cum si in ce fel. Le-am pus pe culori dar nu merge , am mai incercat eu pe acolo si odata mi s-a blocat vitezometru, iar pe schemele alea care le gasesc pe net ma uit degeaba ca nu ma pricep. Este cineva disponibil sa ma ajute ? Ofer recompensa.

        Comment


        • gxg vorbeste la dimsport

          Comment


          • Ceva de vopsit?de polishat?)
            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

            Comment


            • Spune-mi si mie niste preturi pe pm pentru vopsit bara fata+spate si la un polish.

              Comment


              • salutare este cineva pe aici care lucreaza cu ddt2000 vreau sa activez functia de inchidere automata a usilor la o anumita viteza cine se ocupa lasati-mi pm si sa imi spuneti si pretul sa stiu si eu cu cat ma pregatesc mersi.

                Comment


                • Costin parca se ocupa cu asa ceva.

                  Vreau si eu o recomandare pentru o vopsitorie buna in raportul calitate-pret.

                  Comment


                  • Injectoare

                    Verificam gratuit injectoare Delphi. 0752/144591 - Bogdan

                    Comment


                    • Oferta CustomCar Constanta
                      Modificare iluminare bord Dacia, Logan/Sandero/... doar 99 lei in luna Ianuarie

                      Montam casetofoane, boxe, statii CB, amplificatoare auto, tuburi de bass, xenon, lupe bixenon, navigatie GPS, alarme simple sau cu pormire din telecomanda, inchideri centralizate, diagnoza cu DDT, softuri 150lei/benzina 350 lei/diesel (E3-E4), electrica auto, etc...

                      Informatii 0720-414.448 / 0723-631.369
                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • AUTO PARK DEVELOPMENT NETWORK SRL

                        Verificare GRATUITA pentru injectoare de tip Delphi (common rail ) toata luna Ianuarie !
                        SRL, CONSTANTA, SOS. MANGALIEI NR. 157, Telefon :075 214 4591 ; Email: office@dieselservicecenter.ro .

                        Comment


                        • stie cineva , cine lucreaza cu fibra de sticla in constanta? (modificare bari ,badboy etc.)

                          Comment


                          • La Catalin si Ionut de la Ovidiu...
                            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                            Comment


                            • mai multe detalii.. un nr de tel sau id ai?

                              Comment


                              • Originally posted by Emr3 View Post
                                Ceva de vopsit?de polishat?)
                                Polishat astazi faruri la Emr3 si au iesti foarte bine. Recomand cu placere.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google