Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 14,15,16 august sunt pe la eforie nord, in cazul in care vrea cineva leduri,duze,plafoniere.

    0764955399.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Caut si eu pe cineva care sa monteze o tapiterie completa(fata+spate+tetiere). Sau o recomandare catre altcineva daca cunoasteti. Ca sa fie clar am tapiteria, vreau doar montaj(dat jos cea veche pusa cea noua). Contact aici sau pe pm.

      Comment


      • Pe Poporului a treia strada pe stanga de la intersectia cu Baba Novac - fa o-ntrebare, poate te ajuta nenea ala.

        Comment


        • Originally posted by Cromatic View Post
          Pe Poporului a treia strada pe stanga de la intersectia cu Baba Novac - fa o-ntrebare, poate te ajuta nenea ala.
          A fost primul loc unde am incercat...nu ma ajuta.

          Comment


          • Salut. Mi se tot ard ledurile de la butoanele ridicare geamuri,care sunt cu impuls.
            Ma poate dirija cineva catre cineva care pune leduri si alte culori?
            Stiu ca era cineva priceput pe aici.
            Merci antcipat

            Comment


            • Salutare, ajutati-ma si pe mine va rog intr-o problema. Azi, am ajuns pe Litoral ( eu sunt din Resita), si de la zbuciumelile inceputului de A2 (Bucuresti-Constanta) mi s-a dus un bec xenon bixenon H4 6000k. Daca stiti pe cineva care comercializeaza si sa imi trimita becul la hotel (Meridian-Mamaia, prin orice modalitate, eventual cu tot cu montare) v-as fi recunoscator
              (0722540141) Mersi.
              "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

              Comment


              • Unde pot monta folii auto omologate de calitate mai buna ? Gen 3M sau ceva ? Multumesc.

                Comment


                • Pe Theodor Burada de la autogara mai sus inspre Lukoil. Sunt baietii acolo si lucreaza foarte frumos. Eu am pus la ei si am fost multumit.

                  Comment


                  • Imi poate recomanda cineva un electrician pentru Logan in Constanta? Am ceva probleme cu afisajul din bord, se vad sters mai multe liniute de la apa.
                    http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

                    Comment


                    • Salut,imi poate recomanda si mie ,unde asi putea sa imi montez niste prelungiri barii si integrarea lor in bara si un set de praguri ,plus vopsirea lor(masina este logan ph2)
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                      Comment


                      • Eu am condens intr-un proiector. Ce imi recomandati in Constanta ca atelier/service pt repararea lui ?

                        Comment


                        • Salut ! Cineva care se ocupa de imbunatatiri logan ( cb, lumini interior, etc ) ?

                          Comment


                          • Mergi la intalnirile LoganClub Constanta si sigur gasesti pe cineva.

                            Comment


                            • Originally posted by Vali View Post
                              Salut ! Cineva care se ocupa de imbunatatiri logan ( cb, lumini interior, etc ) ?
                              www.facebook.com/thepetrolheadlab Contacteaza-ne si te ajutam cu cea mai mare placere in tot ce doresti sa modifici la masina
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google