Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sony , imi decodezi un N81 ? Este blocat in Vodafone Spania , te bagi?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • #17
      recomand sonykel pentru operatia suferita ieri pe cord deschis

      Comment


      • #18
        Emr3 cat ma costa sa imi vopsesc consola centrala de la bord,cercurile de la aeratoare,rama de la ceasuri bord,consola centrala si manerele de la usi din interior?

        Comment


        • #19
          florinneny,150 ron....cu tot ce trebuie de la mine..tu imi zici ce culoare,le dai jos si le facem...imi lasi un pm daca te hotarasti...
          Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

          Comment


          • #20
            cand este gata la florinneny, vreau sa vad si eu, sa daca o sa imi placa ma bag si eu Emr3, dar la acelesi pret. Ma anunti si pe mine cand este gata????

            Comment


            • #21
              FIE - o sa iti placa, garantat!!!
              3mre, sa imi zici cand ai vreme sa facem portbagajul ala (polish).

              ON - montaj filtru de polen, oglinzi electrice, proiectoare, boxe, casetofoane, reglat diverse si multe altele - preturi negociabile si mai mult decat decente!!!
              sigpic

              Comment


              • #22
                andy_x3m deocamdata mi-am bagat masina la vopsit...vorbim m-ai exact dupa 4tunning days,FIE nu ai ce sa vezi pentru ca florinneny nu mi-a raspuns cu da sau nu...Respekt
                Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                Comment


                • #23
                  cine i-mi poate modifica timpul de stingere al plafonierei si cat a-r costa?
                  CT-97-VIPsigpic

                  Comment


                  • #24
                    Emre ma intereseaza si pe mine cat ma costa sa vopsesc 2 bare la tine ( bara fata si spate ), le am zgariate. Multumesc
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #25
                      Nu vrea nimeni sa vopseasca ceva....un polish ceva...up!
                      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                      Comment


                      • #26
                        daca tot te oferi zi si tu cum merg preturile.....
                        de exemplu....un polis de capota,unul complet,cat costa o aripa de vopsit....pai facem afaceri fara sa stim partea financiara?
                        love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                        Comment


                        • #27
                          Pt polish o sa te contactez eu mai incolo. Am ambele aripi spate gazate + pe alocuri asa coaja de portocala ca imi vine sa i strang de gat, bine ca iese la polish cel putin asa am auzit. O sa bag toata masina la polish. Un prieten vopsitor ( din pacate nu mai lucreaza la reprezentanta x ) mi-a zis ca iese coaja aia de portocala cu putin smirghel foarte fin dupa accea un polish si e ok. Cat m-ar costa la tine sa fac toate astea ? Mersi

                          p.s Vb lui kelu baga niste preturi pe forum aici ca sa nu te mai inebunim dar cat costa aia cat costa aialalta . Nici nu-ti vei distruge ochii de atata citit fiecare o sa stie daca are pretul in fata
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • #28
                            un polish total 200ron...vopsit o piesa 250ron,2piese200ron...etc etc....acum depinde si cum arata piesa respectiva....preturile difera.....
                            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                            Comment


                            • #29
                              cine ma poate ajuta si pe mine sa imi modeze un ps2?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                un moderator

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google