Joburi Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joburi Constanta

    Salutare. Aveti idee de un job ceva ? ca agent, promoter, inginer orice. In perioada asta de criza nu trebuie sa faci figuri . Am creat acest thread pt noi care nu avem un job momentan. Numai bine la toata lumea

    Pufosule nu ai nevoie sa te ajut la marfa ceva ? )
    Last edited by Christnacht; 14 June 2010, 22:33.
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

  • #2
    cic-ule eu am nevoie de o camerista? te bagi
    acum nu serios nu am nevoie de nimic il am pe florin va trebui sa te duelezi cu el

    Proaspat Inginer , absolvent al facultatii de fizica , chimie , tehnologia petrolului si electronica , sectia electronica aplicata si telecomunicatii , saten , ochii caprui , 1,87m, simpatic , fiabil , onest , punctual , muncitor , om de baza , inteligent , perspicac , inovativ , nascut sef . Nu ma angajeaza nimeni?
    Last edited by SoNyKeL; 14 June 2010, 22:46.

    sigpic

    Comment


    • #3
      shaworma sti sa faci domn` inginer? daca da ....se cauta in mamaia )
      Intalniri Logan Club Constanta:
      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
      Ptr detalii : 0723.955.045

      Comment


      • #4
        da stiu sa fac , stiu sa o fac sa dispara in 5secunde...

        sigpic

        Comment


        • #5
          Daca e sa ma angajez acolo cred ca ajung la 150 kile ). Acum serios daca e sa auziti ceva de un loc de munca sa puneti si voi aici sa stim si noi pe unde sa ne bagam . Si Loganul isi cauta loc de munca. Noapte buna
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • #6
            si io o sa caut dupa 17 iulie)
            sigpic

            Comment


            • #7
              am gasit la benzinarie

              Cristi te pricepi la ceva petrochimie ? ii auzeam pe ai mei ca ar deschide o noua sectie in midia si se cauta tineret

              Comment


              • #8
                Ca sa rectific tampeniile pe care le scoate loganu din el,vin cu anumite completari:
                In rompetrol punct lucru petromidia in perioada 01.08 - 31.09.2010 se face trainee summer,adica daca te accepta,dupa 2 luni ramai in midia....se cauta in ani terminali sau proaspat absolventi de chimie,tppp,economie si politehnica.
                PENTRU MAI MULTE DETALII http://cariere.rompetrol.com
                SUCCESURI
                love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                Comment


                • #9
                  Am urat dintotdeauna chimia )) bleah
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #10
                    politehnica ce specializari?

                    loganule ca sa nu zici ca am eu ceva cu tine , si kelu e de aceasi parere cu toti ca debitezi nu mai tampenii
                    Last edited by SoNyKeL; 15 June 2010, 12:24.

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Toata lumea are ceva cu cineva... Foarte interesant!
                      CIC-ule, cat calculator sti? Ce soft-uri stapanesti?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        politehenica include toate specializarile ce se finalizeaza cu titulatura de inginer,inginer mecanic,electronic,electrotehnist,amc,inginer sudura etc etc...
                        love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                        Comment


                        • #13
                          aia e beleaua la mine ca eu stiu ce stiu..dar cand le zic...parca imi arunc mucii in fasole

                          PS : Cine are nevoie de ajutor..sunt baiat bun la orice !

                          Comment


                          • #14
                            PENTRU CEI IN INTERESATI DE UN JOB BINE PLATIT

                            Rompetrol Internship 2010 - “Tu faci lumea să evolueze, noi îţi dăm energia”

                            Grupul Rompetrol, prin companiile membre - Rompetrol Rafinare, Rompetrol Petrochemicals şi Rominserv, continuă şi în acest an programul de internship dedicat absolvenţilor de studii medii şi superioare. Termenul limită pentru înscrierea în program a tinerilor absolvenţi din Constanţa, Ploieşti, Bucureşti şi Cluj este 30 iunie.

                            “Programul Rompetrol Internship asigură absolvenţilor posibilitatea de a-şi completa educaţia academică cu experienţa practică, de a se familiariza cu echipamentele şi fluxurile tehnologice ale celei mai moderne rafinării din Europa de Est, dar şi premisele necesare unei cariere de succes. Din 2001 şi până în prezent peste 300 de tineri au fost selectaţi şi au efectuat practică în cadrul Grupului Rompetrol, iar 84 dintre aceştia sunt în prezent angajaţi Rompetrol” declară Cosmin Turcu, Director General Rompetrol Rafinare.

                            Aflat în cel de-al nouălea an consecutiv, programul se va desfaşura în perioada 02 august – 30 septembrie 2010 şi va oferi 55 de locuri pentru absolvenţii de studii superioare şi 29 pentru absolvenţii de liceu. Astfel, studenţii din promoţiile 2010, 2009 şi 2008 ai facultăţilor de Tehnologia Petrolului, Chimie, Economie, Automatizări, Electrică, Energetică, Mecanică şi Construcţii Civile, precum şi absolvenţii liceelor cu profilul Chimie Industrială, Electrică şi Mecanică îşi pot depune aplicaţiile pe site-ul www.rompetrol.ro, secţiunea Cariere/Internship până la data de 30 iunie 2010.

                            Programul de internship presupune însuşirea abilităţilor şi cunoştinţelor tehnice specifice, finalizat cu o evaluare, în urma căreia o parte dintre participanţi sunt selectaţi pentru programul de “Traineeship”.

                            Programul de Traineeship reprezintă faza finală de selecţie a celor mai competenţi participanţi. Durata de desfăşurare este de 6 luni, octombrie 2010 – martie 2011, perioadă în care studenţii au posibilitatea de a pune în practică cunoştinţele în cadrul mai multor sectoare din cadrul unităţilor de rafinărie/ petrochimie. Această experienţă este urmată de o evaluare finală a performanţei şi angajarea celor mai buni dintre participanţi în cadrul companiilor organizatoare.

                            În anul 2009, au fost înscrişi peste 2400 de studenţi dintre care Grupul Rompetrol a selectat 20 din 5 centre universitare - Bucureşti, Constanţa, Cluj, Iaşi şi Ploieşti.

                            Departamentul de Comunicare şi Relaţii Publice
                            Grupul Rompetrol
                            love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                            Comment


                            • #15
                              da super...si eu dau licenta in iulie...ca ultimii prostii...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google