Intalniri Pe Litoral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andy_x3m
    replied
    Vezi ca poze sunt pe undeva, nu mai stiu pe unde vazusem.

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    weekendu asta m-am intalnit cu fof` lanceru si inca 2 persoane

    Astept un feedback si niste poze din partea lor , mai ales de la lanceru care a mers 10 km dus-intors pe jos

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    Nu am fost niciodata in eforie sud, dar daca imi poti da mai multe detalii( ma intereseaza distanta fata de plaja si conditii de cazare, pret) ast detalii pe privat . ms frumos.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Nu ti-am ziso cu repros sau nimic altceva doar am considerat ca e bine de stiut pentru tine si ceilalti , cine te poate ajuta sa te ajute. Eu am cazare in eforie sud , si sincer pe altii nu prea cunosc ptr ca nu ma interesat nici o data acest subiect. Probabil iti vor sarii alti in ajutor.

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    nu am solicitat o rezervare, vroiam o oferta de la cineva care are o pensiune sau care cunoste o pensiune care ofera cazare. de aceea am dat mai multe detalii cu privire la nr de persoane si perioada. Ms frumos de rsp si ast in continuare sugestii, recomandari, etc.

    Leave a comment:


  • kostache
    replied
    nu cred ca a developat filmul

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Acesta nu este un topic de oferte de cazare , noi va ajutam la modul la care va oferim mici indicatii si sugesti , va putem oferi diverse recomandari daca avem prieteni in domeniu sau daca ne ocupam noi cu asa ceva dar nu putem sa ne ocupam de cazare la modul rezervari , mese si alte chestii nu ne luam angajamente ca acolo e asa acolo e bine.


    Cate poze de la o intalnire pe litoral cu Laur de la Calarasi.


    PS. laur , baga si tu pozele , ca ai facut si tu cu camera ta
    Attached Files
    Last edited by SoNyKeL; 8 June 2011, 15:30.

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    salutare

    M-ar interesa daca ma poate ajuta cineva din zona costinesti sa-mi ofere o oferta de cazare pentru 4 pers adulte si un copil de 3 ani, eventual cu toate mesele incluse, pentru perioada 27.06-02.07. Va multumesc si ast rsp.
    P.S. Eventual si alte statiuni in afara de eforie.

    Leave a comment:


  • Ivan Marian
    replied
    Andy,,campingul asta este la vreun km de barierele lui Mazare spre Navodari,,de fapt este langa CAMPINGU PESCARESC dar nu se compara la conditii si civilizatie,,crede-ma ca nu am de ce sa te mint sau sa va mint pe toti ((ca doar nu este campingul lui mama ))





    Primul link cu cateva poze de la ei,,,al doilea cu preturile si tarifele de cazare la fiecare in parte,,,,dupa cum am zis,,in sezon pretul de persoana de 18 lei si masina de 13 lei pe zi,,in cazul meu,,eu ,sotia si fata(GRATUIT) am platit anul trecu 49 de lei pe zi .
    Plus de asta daca vrei curent la cort sau rulota pt tv,frigider,etc,,mai platesti inca 13 lei pe zi bransarea la retea!
    Last edited by Ivan Marian; 5 June 2011, 02:38.

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Originally posted by Loganu View Post
    fof - hai sa lasam misto-urile pe cafenea te rog.. nu ma face sa dau report
    @ bogdan maine ma duc acolo si iti zic ce si cum
    @ vyp - ca pret eu zic ca la hanu piratilor si pensiunile de pe han is cele mai acceptabile ca pret /calitate/comfort
    ti`ai mai zis o data , tu o ei ca pe o gluma , dar nu e , sau ai uitat ?

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    @ivan - unde e acest camping? Scuze, dar eu nu stiu de el si sunt pasionat de iesiri de gen, chiar daca sunt din cta.
    PS fa report sa vada un moderator sa mute.
    Eu am tot mers la pescaresc si e destul de ok.

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    fof - hai sa lasam misto-urile pe cafenea te rog.. nu ma face sa dau report
    @ bogdan maine ma duc acolo si iti zic ce si cum
    @ vyp - ca pret eu zic ca la hanu piratilor si pensiunile de pe han is cele mai acceptabile ca pret /calitate/comfort

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    daca vin la mare in sfarsitul lui iunie unde i-mi recomandati sa merg pe litoral sa fie si frumos si bine la pret?

    Leave a comment:


  • D-FENS
    replied
    @-Ivan Marian


    Aici ma gandeam sa merg si eu,multumesc pt poze si cele relatate.

    Leave a comment:


  • bogdan_1984
    replied
    cateodata mai vrem si liniste. mersi de pont

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google