Intalniri Pe Litoral

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    pch - nu stiu ce sa zic ... ieri cand am baga "chishioarili" in ea nu stiu daca avea mai mult de 17 grade

    @ dr. k numai ca acolo apa e putin cam adanca ..ceva de genu eforie ` , ai mers 4 m pe apa si deja apa iti trece peste cap

    Comment


    • #47
      @loganu' nu-i dr. e mr.
      Apa nu-i adanca, mergem si o masuram impreuna.
      La Modern mergi mult si bine pana ajunge apa la brau iar pe plaja din Tomis Nord e chiar mai lenta cresterea apei.
      Pustiul meu avea 3 ani cand am fost prima oara acolo si nu era nici un pericol.

      Dar na, cine vrea in statiune, sa se bata pentru un loc sub soare pentru cearceaf, go for it.
      Eu unul nu mai dau deloc pe la noi la mare, trec granita si ies mai ieftin. Mai pui ceva si ajungi si in Antalya.
      Last edited by mr.K; 3 June 2011, 10:05.

      Comment


      • #48
        scuze mister ..

        Pe plaja de la modern intr-adevar , este aceeasi chestie ca la plaja din navodari si mamaia , mergi de iti sar capacele pana dai de apa pana la gat

        Sper sa nu incurc zona aceea de la tomis nord , ptr ca stiu ca este o portiune cu apa putin mai adanca fata de restu zonei

        LE : Mr. K scuze am incurca zonele , tomis nord cu Faleza nord .. sunt chior de somn
        Last edited by Loganu; 3 June 2011, 10:12.

        Comment


        • #49
          de ce plaja zici loganule? imi place mult hanul piratilor. acolo ai idee cum e, preturi pentru perioada asta?
          sigpic

          Comment


          • #50
            bogdanele uite chiar diseara o sa trag o fuga pana acolo .. lasa-mi pe pm un nr de tel / sau id de mess sa discut cu tine ceva

            Comment


            • #51
              Originally posted by Loganu View Post
              scuze mister ..

              Pe plaja de la modern intr-adevar , este aceeasi chestie ca la plaja din navodari si mamaia , mergi de iti sar capacele pana dai de apa pana la gat

              Sper sa nu incurc zona aceea de la tomis nord , ptr ca stiu ca este o portiune cu apa putin mai adanca fata de restu zonei
              E o faleza cu niste vile super in stanga, apoi o rampa de beton in dreapta pe care parcheaza masinile. Vilele erau in diverse stadii de constructie, acum cred ca-s terminate.

              Comment


              • #52
                Apa are peste 20 de grade C, deci e calda. Plaja de la Spiru pana la Modern e mai "virgina", sa spun asa, mai pustie.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Eu nu mai chem loganisti la mare, ca nici pe moca nu le a convenit unora si am pierdut chiar si prieteni buni din varii motive...partea proasta e ca nu iese nimic concret vara ca toti vin in perioade diferite...
                  @Loganu: no offence, da si weekendu trecut trebuia sa vii si n am stiut nimic de tine, stii tu despre ce vorbesc..chiar vroiau sa te vada
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    dar cand stii ca peste o saptamana vine bacu` si numai stii la ce sa inveti ? ce ai vrea sa fac .. asta insemna sa pierd o zi ..

                    Stai calm ca vorbisem dinainte cu ei la telefon

                    Comment


                    • #55
                      alta vrajeala , da timp de internet ai , deci e a 5 persoana care iti zice
                      mai geo , trebuie sa le dai casa ta la cheie ma , poate asa erau multumiti.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        loganule, au inceput sa vina turistii cu corturile in camping?
                        Originally posted by bogdan_1984 View Post
                        de ce plaja zici loganule? imi place mult hanul piratilor. acolo ai idee cum e, preturi pentru perioada asta?

                        Bogdan,iti recomand cu caldura GPM Camping!!!
                        Eu anul trecut am fost acolo cu cortul si am stat 1 saptamana cu familia...umbra multaaaa de la salcii,,liniste deasemenea,,restaurante,,magazine,terase si fara mizerie.
                        Apa calda la dusuri mereu in orice zi si ora,,ce sa mai mi-a placut mult acolo si tot acolo ma voi duce si anul asta.
                        Anul trecut am fost la inceputul lui august ,,deci in sezon,,si pt 3 persoane,cort si masina era cazarea vreo 50 de lei parca.
                        Am facut la pas si Hanul Piratilor,Campingul pescaresc si altele din Mamaia,,,dar repet,,nu sunt conditiii ca in acest camping si la fel de frumos.
                        Plus ca acolo au PAZA in permanenta si patruleaza non stop pe alei iar cat am stat acolo nu am auzit pe nimeni sa strige HOTII.
                        Cu alte cuvinte ala este un camping de familisti,,fara muzica la masini tare,urlete,chefuri cu betivi si alte cele.
                        Am urcat si niste poze de acolo....

                        Ps..in acel Camping nu sunt discoteci ca in primul camping din Mamaia (( ala pana in bariere pe dreapta spre Navodari )) ca sa aiba ce urla noaptea in cap.
                        Acolo am fost acum vreo 3 ani si am regretat,,,NUMAI BASI SI BASI peste tot si ziua si noaptea de imi duduiau creieri si cand am ajuns la Bucuresti acasa
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          Ps.....Poate muta cineva acest thread la CAFENEA>>Discutii Generale,,sau ceva de genu,,pt ca prezinta interes pt mai multi useri din tara nu numai pt Constanta unde intra mai putini useri!!
                          Scuze de dublu post!!!

                          Comment


                          • #58
                            cateodata mai vrem si liniste. mersi de pont
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              @-Ivan Marian


                              Aici ma gandeam sa merg si eu,multumesc pt poze si cele relatate.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #60
                                daca vin la mare in sfarsitul lui iunie unde i-mi recomandati sa merg pe litoral sa fie si frumos si bine la pret?
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google