Nou Venit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nou Venit

    Salut! Sunt de curand (2 luni) proprietarul unui logan 1.6 16v si m-am gandit sa ma alatur clubului! Cum nu am gasit sectiune de Membru nou m-am hotarat sa postez aici(Sincer nici nu am cautat prea mult)! Daca e gresit aici rog un moderator sa mute topicul!

    Nume:Cosmin
    Varsta: 22
    Nr Inmatriculare : CT 88 LIL
    Localitate: Se deduce din nr + Sectiunea in care postez
    Autoacia Logan
    Motorizare: 1.6 16v 105cp

    As dori sa stiu si eu daca se mai organizeaza intalniri etc si mai mult m-ar interesa si cand (programul de lucru este cam imbalmasit tinand cont ca lucrez 12/24 12/48)

    Multumesc Anticipat si sper sa fiu primit club!

  • #2
    Bine ai venit !

    Da. Intalnirile se fac duminica la Aqua de la 4, parca.
    Culoarea e neagra? Te-am vazut acum vreo 3-4 saptamani pe poporului. Inca aveai numerele rosii.

    Au inceput sa apara multe negrese in constanta. Numai eu cunosc vreo 4-5. )
    PH2 BlackLine 1.6 8v.

    Comment


    • #3
      Am fost pe poporului sa caut un tips pentru teava de esapament! Si da masina e neagra dar ce ma intriga este ca in lumina are o tenta de verde foarte usora! Toti colegii de munca mi-au spus "frumoasa culoarea" cand le-am zis ca este neagra au inceput sa rada, cand le-am aratat talonul au spus ca n-are cum! Deci cam asta e cu Negru la logan

      Comment


      • #4
        Stiu. Din cate vezi, si eu o am neagra. :d. Poate vii duminica la aqua sa vedem daca-s identice. ))
        PH2 BlackLine 1.6 8v.

        Comment


        • #5
          Voi face tot posibilul sa vin! Lucrez de noapte azi si ies maine dimineata, daca nu intervine altceva maine la 4 sunt acolo!

          Comment


          • #6
            va asteptam maine la aqua la 4 , acolo la teatru daca nu va descurcati dati un telefon pe 0760.324.113

            vlad , parca nici tu nu ai mai fost nu?

            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google