Trafic Pe Strazile Constantei...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    e de jale c`am peste tot , asta e , iar ia luat iarna prin surprindere cand ei erau la bahamas )

    Comment


    • #47
      Tu ce cauti pe tarlaua noastra FOF-ule? Daca-mi zici ca ai testat sosele din Cta fara sa dai un semn...
      sigpic

      Comment


      • #48
        eu am biroul cu vedere spre bvd Tomis si vad tot ce misca. Trec aia cu lamele cam din ora in ora si trafic la greu.... se circula f bine din cate vad eu.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by andy_x3m View Post
          Tu ce cauti pe tarlaua noastra FOF-ule? Daca-mi zici ca ai testat sosele din Cta fara sa dai un semn...
          e , ce drq sa caut acolo pe viitura asta , abia ma misc cu munca prin bucuresti , ca e nesimtire si aici , ca peste tot de altfel

          Comment


          • #50
            acum m-am intos in afara orasului s-a mers mai bine . dar de la metro 2 la billa bara la bara pe pod la dorally se derapa era sticla pe banda 1 , la gara se pleca cu a2a , pe mamaia destul de maricia zapada , unu cu un tico de 2-3 ori a piscat frana prea brusc a vurt sa faca stanga inainte de rascoalei nu a reusit , la rascoalei iar nu a reusit , la capitol sa oprit pe sqaru ala din mijloc si acolo a ramas. lapusneanu pare mult mai bine dezapezit decat mamaia...

            sigpic

            Comment


            • #51
              pe ferdinand(republica) traficul este mai lent, dar sigur , nu o luati pe traian, deoarece e coada mare..plecare cu a 2-a
              "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
              Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

              Comment


              • #52
                Am fost si eu prin oras , intradevar la Doraly cam patinezi dar ... e ok. Se circula cu prudenta si nimeni nu face pe viteazu. De laudat autoritatile care intradevar isi fac datoria. Masinile de deszapezit circula cu regularitate , si asta se vede in traficul fluent. Bravo lor!
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #53
                  se circula foarte bine (cu poleiul de rigoare) pe strazile mari
                  se intra foarte greu pe laterale, din cauza plugurilor care au dat zapada
                  ex: la metro se intra f greu, dar si mai greu se iese, era un tir blocat acolo, si am fost nevoit sa ies pe contra sens

                  drum bun!

                  Comment


                  • #54
                    era un tir parcat si nu vad dece se intra greu? cand la ce ora?

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      06.20....
                      si atunci de ce se invartea soferul in jurul lui?
                      sa se incalzeasca?

                      Comment


                      • #56
                        NU plecati spre tulcea.....De la Lumina in colo e grava treaba.... la 11 dimineata am plecat si am ajuns la 7 ... am avut ceva probleme.... pe natioanla e cum e pentru ca sa dat cu lama dar pe judetene gata....acolo ramai si treci pe lopata....
                        La iesirea din ovidiu este blocad drumul, se merge pe juma de banda....fix cat incape o masina... este un tir pus de-a latul, perepedicular cu axul drumului si nu mai poate iesi din sant.
                        P.S. Primul an cand folosesc cauciucuri de iarna si zic JOS PALARIA!!!! cand altii derapau in fata mea si ii fura fundul eu mergeam pe ttraiectorie perefecta fara probleme....
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • #57
                          si ca orice minune, si zapada din c-ta a tinut 3 zile
                          dupa ploaia de azinoapte - de cod galben de ninsoare

                          sa va echipati cu cizme de cauciuc (pana la masina), si cu mult lichid de spalat parbrizul

                          pe strazile laterale, e putin nasol ca s-au infundat scurgerile
                          pe varianta este o foarte mare (pe 3 benzi) balta, care se formeaza la fostul en-gros de legume

                          pentru pufosul isteric informatiile sunt culese la 06:30
                          ne vedem la aqua, dar fara sanii

                          Comment


                          • #58
                            sefu non iesteric 6.30 am sau pm

                            afara ploua cu gheata oare cum s-o circula
                            Last edited by SoNyKeL; 20 December 2009, 13:09. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              ocoliti OVIDIU.... e naspa rau de tot "ploua cu galeata" chiciura .... polei si multa gheata...
                              tot ce sa dezghetat si de la ploaia de aseara a inghetat...

                              Comment


                              • #60
                                Ocoliti drumul dintre Lumina si Navodari : drum blocat de tiruri si abia se poate trece de podul de la iesire din Lumina (ghiata, nameti si viscol puternic)... eu am reusit sa trec dar cu greutate de o 2 ore...(din cauza multor persoane "cu idei multe"- aventurieri daca le pot spune asa care au blocat masina de dezapezit ca doar ei au mercedes si bmw...).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google