Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hellman
    da .. momentan este pieton ... are mai mult timp liber sa lucreze la masina :P
    Tot rau spre bine

    PS: bine ca nu era mareom ca le dadea radaru peste cap
    ...de doi lei :p

    Comment


    • Baieti cu parere de rau va anunt ca nu pot veni Duminica urmatoare (pe 25noiembrie) deoarece sunt cu alegerile.
      Last edited by CosTin; 20 November 2007, 20:07.
      In tara momentan.

      Comment


      • Originally posted by Cristi_Xp
        dar pilotu asta cine e ?
        sursa
        daca nu ma insel era CT-07-APV care are user si aici pe forum

        Comment


        • oameni care umbla nu gluma.....
          JUST ME.....30-rdd......

          Comment


          • Si o ultima poza de la intalnire cu ct11lyv intr-o mana si memo in alta mana
            Attached Files

            Comment


            • As vrea sa aflu daca au voie sa puna poze din arhiva public daca nu ma gandesc serios sa ii dau in judecata. Da despre mine este vorba si acum am aflat si eu. daca aveti cunostiinte in domeniu va rog ajutatima

              Comment


              • in primu rand nu se vede numarul masinii . dar daca se poate sa ii dai ... futei in gura :P
                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                Comment


                • apvule si dacai dai in judecata si castigi sa-mi dai si mie de un suc ca eu sunt cel care a descoperit-o

                  sigpic

                  Comment


                  • nu cred ca poti sa le faci ceva,atata timp cat nu iti apare numarul de inmatriculare,oricum au mai aparut si filmari cu altii pe la tv si nu cred ca a patit militia nimic...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • cand mai e urmatoarea intalnire in constanta??
                      l-am vazut aseara pe RDD (radu) la intersectia de la miga..
                      sa ma anuntati si pe mine cand e ca sa vin .. weekendu trecut am fost prins in trafic pe valea prahovei

                      Comment


                      • au fost oameni care au aparut la tv si dupa au luat bani de la televiziuni
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • hessus intalnirile se tin in acelasi loc in aceiasi zi la aceiasi ora...
                          adica la aqua magic la ora 16duminica

                          sigpic

                          Comment


                          • Cica nu pot face mare lucru.. Data viitoare nu ii mai iert acu de la spate se poate confunda masina dar cand imi iau permisul sigur nu o sa se mai poata confunda masina va asigur si atunci daca domane fereste se mai intampla ceva iam ras

                            Comment


                            • imi pare sincer rau pentru ce ai patit ,asta e ,daca ne zgarcim la cateva milioane sa ne luam un detector,si eu tot asa aman sa-mi cumpar,si am mai muscat-o odata,da am avut oarecum noroc atunci. Asteptare placuta !
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • cristi degeaba avea detector era radar dala vechi cu poze cu blitz...
                                apvule unde mai exact tea luat radaru pe mamaia???
                                eu stiu unde e dar tu ce sti?:d

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google