Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu este zi de vizite , dar ne strangem in parcare la spital si claxonam pana coboara beleaua,
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Ca bine spui Florine )
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • da trebuie sa facem ceva...ca doar e loganistu nostru....si ne e dor de el.....
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • neam int in seara asta cu beleaua a fost la aqua... daca voi nu ati servit :P

          Comment


          • Da si am vorbit cu el si mi-a spus ca vine Duminica la intalnire! ;)
            In tara momentan.

            Comment


            • salutare tuturor...am revenit si eu in sfarsit dupa o lunga absenta si sper sa intru tare in paine.ii salut pe membrii noi cu care nu m-am intalnit pana acum si sper sa ne vedem maine dupa amiaza la aqua cat mai multi.din pacate nu pot veni cu zbuf ca e plecat la munte asa ca voi ateriza cu peugeotul :P .in rest numai de bine si acum ma pun pe citit pagini din urma sa aflu si eu noutatile )

              Comment


              • maine poate pot sa ajung si eu la aqua ... ma chinui de 2 saptamani sa ajung dar degeaba ...
                maine se pare ca nu am treaba ...
                ne vedem acolo la 4 !!!

                Comment


                • sa speram ca o sa fie frumos maine ca sa iesim mai multi din casa....salutari la toata lumea....(si app uni mai au si nevoi si deaia nu pot veni vineri seara pe la aqua)..
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • sal baieti... maine se pare ca va fi frumos adica nu va ploua... dar unde ne retragem dupa aqua...
                    PS. la scoica a dat faliment

                    sigpic

                    Comment


                    • Maine vin si eu ...
                      CosTin pune cateva poze ca mor de curiozitate.
                      Sonik ... gaseste o locatie unde sa avem loc toti, dar mai ales tu :P


                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • nu stiu mai eu am zis la Pizzico La Cetate...

                        sigpic

                        Comment


                        • Eu votez pentru Cetate . Lasam masinile pe Lapusneanu si o luam pe jos prin parc
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • da sau putem sa le bagam si inauntru ptr ca loc e destul...

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by unEL
                              Maine vin si eu ...
                              CosTin pune cateva poze ca mor de curiozitate.
                              Sonik ... gaseste o locatie unde sa avem loc toti, dar mai ales tu :P


                              Vezi ca am pus pozele la My Ride: http://www.loganclub.ro/forum/logan_...6.html?p=39374
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Maine vin si eu la 16 la aqua cu Clio,sper sa nu deranjeze pe cineva..... ca doar
                                suntem tot in marea familie rino.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google