Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa este.Spor la tunat, de abia astept sa-ti vad masinuta
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Ms si cred ca vin si eu pe 30, o iau pe klau la volan si vin incet incet

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL
        alxex unde ai fost mai??? ai fost cel cu loganu rosu tras aculo separat pe bordura??? pai de unde vrei sa stim ca tu erai , crezi ca muscam?
        Ala eram nu`mi place sa ma bag asa in seama aiurea dak nu cunosc ...

        Originally posted by SUPERCAR
        data viitoare sa stai mai mult, si fii un pic mai sociabil ca nu te mananca nimeni
        Cand ai venit u ... pwr ... am venit si yo sa dau noroc cu toti ... vreo 2 m`au lasat cu mana intinsa plm ...


        SARBATORI FERICITE TUTUROR
        Logan 1.6MP

        Comment


        • Logan 1,4MPI

          Buna baieti (loganisti),din partea lui Steel si Costel va uram "Sarbatori fericite", si un an cat mai bun , sanatate si tot ce-a ce va doriti voua si familiilor voastre.
          "Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
          Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
          Deschideti inimile si lasati bucuria si implinirea sa va intre in suflet! "
          P.S.La anu' cati mai multi km si cat mai multe Tunnigu-ri la frumusetile noastre care ne cara si ne incanta ori de cate ori le conducem.
          Ai vostri loganisti
          Steel (IS 58 DAB)
          Costel (IS 25 PCG)
          sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

          Comment


          • Prima intalnire NEoficiala pe anul 2007 LoganClub Constanta in data de 30 Decembrie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
            Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

            Prezenti:
            1. Sonykel
            2. CosTin87SIE
            3. unEL
            4. ct-07-apv
            5. Beleaua (asteptam confirmarea)
            6. Floryn (asteptam confirmarea)
            7. ???
            8. ???
            9. Emr3
            10. ???
            ...
            In tara momentan.

            Comment


            • Originally posted by Alxex
              Ala eram nu`mi place sa ma bag asa in seama aiurea dak nu cunosc ...



              Cand ai venit u ... pwr ... am venit si yo sa dau noroc cu toti ... vreo 2 m`au lasat cu mana intinsa plm ...


              SARBATORI FERICITE TUTUROR
              si pe mine ma lasat supercar cu mana intinsa...
              scuzane ca tiam facut o impresie proasta dar trebuia sa parchezi si u masina langa noi...cu mine ai dat noroc?sau team lasat si eu cu mana intins

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by SoNyKeL
                si pe mine ma lasat supercar cu mana intinsa...
                scuzane ca tiam facut o impresie proasta dar trebuia sa parchezi si u masina langa noi...cu mine ai dat noroc?sau team lasat si eu cu mana intins
                pai cand am venit sa dau noroc cu voi erati toti intrun loc ... a venit lyv a venit pwr am venit yo dupa ce am venit yo vati impartit pe grupulete grupulete si yo nestiind unde sa ma duk ... nam vrut sa ma bag in seama aiurea am plekt... u erai pe langa masina ta in momentu ala ... si legat de parcat am parcat masina langa pwr ...
                Logan 1.6MP

                Comment


                • pai trebuia sa te prezinit si u mai... eu vroiam sa mesteres ceva la masina dar nu am avut scule asa ca mi-am pus stiker pe spate

                  sigpic

                  Comment


                  • Multumim Steel si Costel pt urari.Si noi va uram Sarbatori fericite, sanatate, fericire si un an nou mai bun.LA MULTI ANI !!!
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • inca o intalnire resita a celor de la logan club...bvo voua baieti si la cat mai multe.pun si eu acum cele cateva poze care am reusit sa le fac pana sa moara camera ) si lyv...ai grija nu esti singurul care ai masina modificata:P data viitoare vin cu power box-ul pe ea si:P inrest sarbatori fericite tuturor si poate ne mai vedem la aqua zilele astea sau daca nu pe 6 la prima intalnire.bye all
                      Attached Files

                      Comment


                      • Un alt filmulet de la intalnirea din 23 Decembrie 2007

                        http://www.youtube.com/watch?v=LQF0u1RB20Q

                        PS.Puteti sa dati si un rate de 5 stele
                        Last edited by SUPERCAR; 24 December 2007, 15:43.

                        Comment


                        • Originally posted by Christnacht
                          Nimeni nu vine la patinuar a doua zi de Craciun ?
                          La mine e petrecere ... vin finii
                          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                          Comment


                          • Salut! Va urez un craciun fericit, sarbatori fericite, multa sanatate familiilor voastre, sa fiti sanatosi si sa ne vedem la anul tot mai multi si mai uniti, sa le aratam la toti ca FORTA ESTE LA CONSTANTA FRATILOR! SARBATORI FERICITE TUTUROR!

                            Comment


                            • va urez un calduros la multi ani si un an nou fericit, aveti grija ce faceti si bineineteles aveti grija de voi.La multi ani
                              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                              Comment


                              • si apar si cateva filmulete de duminica 23 decembrie 2007 ultima intalnire oficiala...care a fost super tare in sinea ei.....numai bina la toata lumea...si Sarbatori Fericite.....cred ca deacuma ne mai vedem la anu ca au inceput sarbatorile si vreau sa imi tin carnetul.... (scuzati calitatea dar era frig telefonul naspa s tot asa)
                                Attached Files
                                JUST ME.....30-rdd......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google