Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ne zici si noua codu culorilor???

    sigpic

    Comment


    • Aseara nu a fost nimeni la aqua? Prea tare a fost multe masini multa gheata si televiziunea

      Comment


      • Pt. CRISTI XP

        ...


        ASA CA NU-TI FORTA NOROCUL CU MINE CA NU STII CAND ITI DAU FLASHURI.
        Last edited by Cristi_Xp; 3 January 2008, 16:47.
        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

        Comment


        • La revedere!ti-am tolerat comportamentul destul!
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Mama cei afara!!! Si maine tre' sa merg cu masina la Casco .
            Are cineva lanturi de rezerva?
            sau senile aplicabile pe Logan...

            Comment


            • de ce a fost banat unEL ?

              Comment


              • baieti eu cred ca intalnirea de duminica 6 ianuarie se anuleaza,daca si asta mai e vreme de intalnire eu sunt nostradamus
                eu nu ies cu masina pe vremea asta,cand vin vremuri mai bune vin cu cea mai mare placere dar acum chiar imi e imposibil.

                Comment


                • Mai vedem daca intalnirea de duminica asta se anuleaza...acum sa vedem cum o sa mai fie vremea pana duminica...;)
                  Oricum cativa dintre noi tot o sa ne intalnim sa mergem la un suc macar si poate si la Aqua.
                  Sper sa pot sa scot masina din garaj pana duminica. :|
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • cu o mica intarziere o urare de LA MULTI ANI! pentru toti loganistii constanteni!

                    Comment


                    • copiii teoretic ninsoarea a incetat pana luni nu mai sunt probleme , acum sa speram ca se misca frumos nea mazarica mazarea si sa curete si strada mea , ideea e ca daca nu mai ninge mai devreme sau mai tarziu o sa curete de zapada straziile principale , si au declarat ieri la tv neptun ca spre deosebire de alti ani , zapada va fi incarcata si transportata in afara orasului... deci daca nu stati la mama periferiilor puteti ajunge duminica , sa speram ca va fi bine , cum zice si costin la un suc tot merem chiar daca lasam masinile acasa

                      sigpic

                      Comment


                      • Salut baieti si La Multi Ani .Masina mea e ratacita undeva pe la fortele de munca , inebunesc ca nu pot s-o scot.Vroiam si eu sa fi mers la aqua sa ma dau si eu .Hai sa ne strangem cu totii sa ne scoatem masinile )
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • aham bine zici hai ca ma duc sati iau jentile costin a zis cati ia bordu si alte plastice pana diseara ti-o mutam pe toata

                          sigpic

                          Comment


                          • Bai buna idee! Ne strangem cativa baieti si ne ajutam reciproc cu deszapezeala masinilor. Va avertizez amatorilor ca este mult de munca !!
                            Se baga careva??
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • bai ideea nui rea dar ideea e , cum ajungem unii la altii )

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu ma bag.Cum facem ?Eu cum am mai spus e la fortele de munca )))))
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google