Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne-au facut-o Florine.Si noi am fost 4 insi in parcul Tabacariei bineinteles noi ne-am dus dupa altceva si a iesit o mica intalnire neoficiala
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Cine mai are de pus stickere ii rog sa vina pe 17:45 asa.Ca daca incepem sa le punem pe masini la ora 18:00 o lalaim prea mult si se face tarziu.Cum vreti voi acum mie imi e indiferent, oricum o sa fiu acolo putin mai devreme.Numai bine baieti.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • FLO iti spun eu ZLA(Hellman) alai de vina alai capu rautatilor...

        sigpic

        Comment


        • cosminelule ... degeaba aratzi cum imi taie benzina ... masina tre sa ii fac acum revizia si am de schimbat niste chestii pe la ea ... aseara nu am facut mai nimic ... ma durea glezna de muream ... si adevarul e k nu am mai facut de ceva timp asa ceva pe ploaie ... imi place mai mult pe uscat .... si da mah sonykel eu sunt capu rautatilor ... cand am facut cu zeze adunare aia de 70 de masini tot eu am fost capu rautatilor si din cauza mea va gonea politia din navodari si au trimis DIAS'ul :P peace and out
          1.6 MPI CRAZY DRIVER

          Comment


          • ba vii la intalnire? daca da poate ma iei si pe mine cred ca-mi las bagaboanta acasa...

            sigpic

            Comment


            • nu cred k ajung ... in primu rand am glezna umflata si cred k pleaca taica'miu cu masina
              1.6 MPI CRAZY DRIVER

              Comment


              • 70 de masini hai ca esti tare au fost 45 sau 46 pe umarate care au plecat incolo. Ne vedem dupa ora 18 ca sper sa am loc prin trafic pt ca merg la cursa de barci ciao lume am plecat la sute de cai putere

                Comment


                • Aha , deci ZLA-ul este capul rautatilor ....... helllmann ..hhmm . Trebuie sa-l vad si eu o data , cum se da cu masinuta lui, , dar bineanteles asta cand va fi si el deacord "sa-si dea talentele", poate bag si eu ceva la cap, eu , "sofer de Duminica"....
                  Cristi sa-mi pastrezi cel mai frumos sticker pt. mine , da?
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • mihai nush de ce tot timpu tre sa vii u cu cifre exacte ... nimeni nu stie exact cate masini au fost .. la un moment dat au fost numarate 64 .. asa k hai sa o lasam balta cu asta ... si flo nu cred k esti sofer de duminica ...
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • hellman ... p unde stai ca poate trecem sa te luam si pe tine

                      Comment


                      • eu stau pe mangaliei spre abator .... nu tre sa trecetzi sa ma luati .. am cu ce sa ajung .. dar sa vad cum se comporta glezna ... momentan nu pot sa calc pe picior ... cosmin pwr stie k de aseara ma durea .. de asta am si plecat mai devreme acasa aseara
                        1.6 MPI CRAZY DRIVER

                        Comment


                        • sper sa poti sa ajungi ... sa fim cat mai multi si sa ne cunoastem

                          Comment


                          • , hellman, dar ce ai patit la picior ? Cat de grav e?
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • entorsa la glezna stanga ... ieri de abea mai calcam pe ambreiaj
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Ar trebui sa facem niste plancarde cu numele nostru de pe forum .... sa ne recunoastem drq ) )


                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google