Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oricum sta bine bara...fata de cealalta...

    stiu ca este duminica ,dar nu facem o plimbare duminica viitoare???prin portu tomis...
    Last edited by SUPERCAR; 25 February 2008, 15:58.
    Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

    Comment


    • Salut baieti ! Am vazut ca a dat caldura bine de tot si speram ca sa fim la intalnire intr-un numar impresionant. Dar .... pauza.
      Bineanteles ca nu am putut trece cu vederea peste invitatul de onoare al lui UnEl, sa vrut a fi o surpriza, si chiar asa a fost. Este vorba de "Ironik", de pe DC , incantat de cunostinta,. Un tip de gasca, in ciuda unor zvonuri pe care le-am auzit.
      In alta ordine de idei, va salut pe toti, pentru mine fiind ultima intalnire cu voi, ne vom revedea peste cateva luni bune. Pana atunci , ori de cate ori voi avea ocazia sa intru pe forum, bineanteles ca o voi face cu placere, si va doresc numai bine.
      Cu stima, FLO,
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • intradevar o intalonire de neuitat... super tare... am fost foarte incantat sa`l cunosc pe ce`l care "schimba viatza" unei majini ... onoarea a fost cea mai mare din partea lu` sonyk ca si` indeplinit si visul cu ujile ... oricum a fost supeeeeer mijto ... ne vdm duminica cealalta baietzi.. mersi mult UnEl pentru ToT... intelegi tu
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • Salutare ... azi am revenit si eu de la Galati ... am stabilit si un record personal 145 Km/h pe o portiune mica si cu mama in dreapta cu galagia pe mine . Sincer tot mai mult imi place sa merg prin oras decat pe afara. Mi-a fost imposibil sa ajung la intalnire cu toate ca la 16 fix am depasit indicatorul pe care era trecut Cta. Sorry. Apropo datorita vremii bune am reusit sa imi pun si eu stikerele .Numai bine.
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • azi a fost o intalnire special flo cu unel si cu ema stiu la ce ma refer... a venit nea IRONICK de pe DC omu pe care il toti il blameaza de fapt e un baiat cu super caracter de nota 20... a venit cu laptopu a activat anumite functii anumitor doritori , diagnoze , chiptuning la preturi de mocangeala etc... si oricum ii multumim lui UneL ca la inivitat pe Ironick... oricum discutiile cu IRONICK au fost super interesante si super constructive...
            Super intalnire ptr cine a ramas pana tarziu adica eu , UNel , victor , emre si prietenul lui
            PS. ema o sa pun si o poza cu cagula

            sigpic

            Comment


            • pozeleeeee cu cagula
              Attached Files

              sigpic

              Comment


              • vad ca intalnirea a fost super,dar poze nu sau facut?

                Comment


                • pozele sunt mai sus

                  sigpic

                  Comment


                  • pozele cu cagula )
                    Last edited by SUPERCAR; 25 February 2008, 15:57.

                    Comment


                    • da pai restu au vrut sa raman anonimi

                      sigpic

                      Comment


                      • Pai aparat foto am avut eu la mine, dar sincer am uitat sa fac vreo poza, am avut alta grija,
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • imi pare rau ca nu am reusit sa ajung si eu dar abia pe la 6 jumate am ajuns in constanta

                          Comment


                          • FLOrine .. VOIAJ UJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR !!!!!!!
                            My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                            Comment


                            • Multumesc de urari tuturor !
                              Supercar daca stiam ca pleci veneam si eu la BUC., chiar imi doream, dar din pacate nu sa mediatizat treaba.
                              Cu stima, FLO.
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • Florine ai grija de u,voiaj usor si spor la treaba,sa ne vedem sanatosi cand vi....mai vbim pe mail si spor la banii...
                                JUST ME.....30-rdd......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google